Фільм Інтимні місця (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Інтимні місця
 
Інтимні місця
Интимные места
Рік: 2013
Країна: Росія
Студія: Vita Aktiva
Жанр: драма, мелодрама
Прем’єра (в Україні): 12.09.2013
Прем’єра (у світі): 29.06.2013
Тривалість: 78 хв
Вікові обмеження (років): 18
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 11 819 грн.
Рейтинг IMDB: 5.50/10 (Голосів: 568)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.00 / 10 Голосів: 8
Опис фільму Інтимні місця
 
не відомий

У цій красивій еротичній драмі ви побачите, що ж відбувається за закритими дверима звичайних російських сімей або просто самотніх людей. Своєрідним декамероном полотно фільму відкриває еротичні фантазії, сексуальну незадоволеність, страхи і боязнь інтимних відносин ряду москвичів. Так одними з головних героїв стають працівниця комітету з моральності, бездітна подружня пара, художник з дивними поглядами на мистецтво. У якийсь момент кожен з героїв відчуває спокуту і щастя, але перш, їм належить розібратися в собі.

Ідея зняти цей фільм прийшла одному з режисерів після тривалої депресії. Ним була Наталя Меркулова, яка обдумавши сценарій, запропонувала зайнятися його розвитком своєму приятелеві Олексію Чупова. Чупов став другим сценаристом і режисером. Продюсери не відразу захотіли братися за цей досить експериментальний проект, однак умовляти їх довго не довелося. В якості оператора для "Інтимних сцен" запросили естонця Марта Таніеля, справжнього художника за кінокамерою. У підсумку, знімальна команда зібралася що ні на є інтернаціональною, так як до неї увійшли і українці, і литовці, і росіяни, і естонці. Крім професійних акторів, на знімальному майданчику засвітилися і дебютанти, які раніше не ступали на акторські підмостки. Серед таких виявився і сам Олексій Чупов. Не знайшовши виконавця для однієї ролі, продюсер фільму Бакур Бакурадзе запропонував йому самому спробувати щастя. Крім того, у фільмі можна побачити і співака Павла Артем'єва, колишнього учасника групи "Корни". Правда для артиста "Інтимні сцени» не був дебютом, на його рахунку не один фільм.

 
Трейлер до фільму Інтимні місця
Фільм Інтимні місця Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Інтимні місця
Додати рецензію
 
Счастье - это быть самим собой Elen Voynova, 11 вересня 2013
Фильм «Интимные места» стал открытием Российского Кинофестиваля «Кинотавр» в этом году, где получил несколько наград. Произведение стало самым значимым фильмом на фестивале. Впервые картина была показана на Каннском кинорынке в мае. Кинофильм уже получил много приглашений от разных кинофестивалей. Создатели фильма режиссёр и сценарист Наталия Меркулова и Алексей Чупов раньше были... Детальніше
 
Интимная эволюция Алексей Першко, 10 вересня 2013
Ветераны сериальных битв, но дебютанты в полнометражных игровых сражениях Наташа Меркулова и Алексей Чупов в своей первой работе поставили перед собой смелую задачу – поговорить об интимных местах в стране, которая так никогда и не переживала сексуальную революцию (это одинаково справедливо как по отношению к России, так и к Украине).... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
17 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Миша
Миша 19 вересня 2013 17:19
Фильм очень медленный,молчаливый,очень необычный.Хорош своей непошлостью и ироничностью.Смотреть строго в кинотеатре,дома не пошел бы.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Схожі фільми
 fk tw