Фільм Панорама українського кіно 2010-2011 ()

Увійти через
Реєстрація
 
100 речей та нічого зайвого
Фільм Панорама українського кіно 2010-2011
 
Панорама українського кіно 2010-2011
Панорама украинского кино 2010-2011
Країна: Україна
Жанр: короткометражний
Дистриб’ютор: Молодость
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів: 0
Опис фільму Панорама українського кіно 2010-2011
 
не відомий

1." І ці вуста, і очі ці зелені", Україна, 2011, 26'

Реж. Анна Смолій

Це історія трьох людей: Оксани, Андрія і Яна, які заплутались у почуттях одне до одного і таким чином змінили рівновагу міжособистісних стосунків.

2. "Священний вогонь" (Svjata Vatra) Puha tuli, Естонія, Україна, 2010, 50'

Реж. Ерік Норкроос

Руслан – український музика, який 5 років тому зустрів на Вільянді Фолці естонську дівчину Тер’є. Заради кохання він покинув батьківщину та знамениту фольк-рок групу «Гайдамаки», і переїхав жити до Естонії. Протягом цих п`яти років хлопець вивчив естонську мову, створив сім’ю та ансамбль «Свята Ватра», який грає естонско-українську фольк музику. І якщо раніше інші четверо членів гурту знали про Україну лише зі слів Руслана, то влітку 2009 ансамбль поїхав машиною до Карпат на музичну експедицію, аби відкрити та увібрати в себе українскьий темперамент, красу гір і музики.

3. "Царевич та таємниця чарівної жабки", Україна , 2010, 4’10

Реж. Наталія Скрябіна

Іронічна історія про відносність будь-якої стереотипної ситуації, знята на основі народної казки про Царевича та Царівну-жабку.

4. "За завісою", Україна , 2010, 14'

Реж. Олександр Биков

Історія про чоловіка та жінку, акторів дешевого провінційного театру. Вони грають у безглуздому, банальному фарсі, що частково просочується в їхнє приватне життя. Cправжні стосунки змішуються з театральною награністю...

5. "Валєра", Україна, 2011, 32’

Реж. Юрій Пупірін

Фільм розповідає про відвідини автором свого давнього знайомого, тяжко хворого на рак, та про їхні стосунки за нових обставин.

6. "Дивні люди", Україна, 2011, 19'

Реж. Кріс Вудс

Вадим намагається накласти на себе руки. На його шляху трапляється сама байдужість, та раптом доля приносить нове знайомство.

7. "Вище голову!", Україна, 2011, 15'

Реж. Іван Зотіков

Фільм знятий у поетичній формі есе та розповідає про життя видатного письменника Віктора Платоновича Некрасова та місто Київ, у якому він народився і жив.

8. "Папуга", Україна, Франція, 2011, 24'

Реж. Тьєрі Дуссе

Київ, 2009 рік, цілковита криза. 28-річна Міра, втративши роботу, опиняється без засобів до існування. Через це вона вирішує повернутися до батьків у рідне місто. Це її останній день перед від'їздом. Усі речі складені, крім... папуги. Наступного ранку вона проти волі йде на пташиний ринок, щоб віддати його. Там зустрічає дивного чоловіка на ім’я Луї. Він француз і шукає папугу...

9. "Біла ворона", Україна, Франція , 2011, 10'

Реж. Анатолій Лавренішин

Маленька істота, розбуджена білою вороною, намагається досягти сонця і свободи.

10. "Мирослав", Україна, 2011, 19’

Реж. Ганна Федоряченко

Історія людини, котра не може знайти себе у цьому світі. Талант завжди самотній.

11."Кров", Україна, 2010, 28’

Реж. Ірина Правило

Ця історія про незбагненну силу крові, про її поклик. Головний герой, 11-річний хлопчик Нодар, втрачає батьків і постає перед вибором – жити з бабусею (матір’ю мами) або дідусем (батьком тата). Конфлікт щирих, справжніх, люблячих сердець розв’язується природним шляхом, який базується на взаємоповазі та захисті права вибору людини – дитини, яка дорослішає на очах... Сценарій фільму написаний за мотивами однойменного оповідання відомого грузинського письменника Нодара Думбадзе.

12. "Історія Леоніда", Німеччина, Україна, 2011, 19’

Реж. Райнер Людвіґс

Леонід Корж, міліціонер з с. Копачі, жив за три кілометри від чорнобильського реактора. Раптово він опинився в епіцентрі катастрофи, що зруйнувала його життя, здоров’я, і загрожує майбутній дитині. Через роботу Леонід вимушений перебувати в забрудненій радіацією зоні.

13. "Хуліган", Україна, 2011, 11’

Реж. Ігор Лимар

Андрій – футбольний хуліган. Одного дня він зустрічає дівчину, з якою хоче зав’язати стосунки. Та доля приготувала злий подарунок для хлопця. Його кохана – сестра парубка з ворожої хуліганської групи. Вибір між коханням і друзями стає нестерпною мукою, адже на карту поставлено життя його друзів...

14. "Гойдалка", Україна, 2010, 3’40

Реж. Сергій Мироненко

Лейтмотивом фільму є кохання, котре врівноважує наше життя.

15. "Чистий", Україна, 2011, 9’45

Реж. Олена Потьомкіна

Історія про невелике селище янголів, жителі якого займаються лише тим, що дбають про власну чистоту. Іноді навіть прагнуть відбілити те, що білим бути не має. Одного разу маленький янгол знайомиться з дівчинкою. І коли настає вирішальний момент, йому доводиться обирати: зберегти чистим свій одяг чи врятувати свою маленьку подругу. Коли ангел прийняв рішення, сталося дещо дивне.

16. "Твоя черга!!!", Україна, 2011, 21’

Реж. Андрій Макарченко

Двоє підлітків із ворожих банд грають у підвалі в російську рулетку. За правилами один з учасників має загинути. Під час цієї гри у них зав’язуються дружні стосунки.

17. "Девадасі" ("Дружина Бога"), Індія, Україна, 2010, 14’

Реж. Олена (Лакшмі) Шатохіна

Рік 1839-й, Південна Індія. Нандіні, дочка Девадасі, осиротіла у 5 років. Друг матері, священник, забирає дівчину до храму. Вона йде шляхом неньки і у 9 років стає Девадасі (дружиною Бога). Відтоді її життя надзвичайно змінюється. Її найкращий друг бідняк Ш’ям пробує звільнити Нандіні з золотої клітки, але це не просто. Який шлях обере дівчина?

18. "Хворісукалюди", Україна, 2011, 58'

Реж. Юрій Речинський

Цього літа я важко працював. Жебракував, збирав метал, крав. Батька в мене немає, мати пиячить. З дому я втік, почав жити на вулиці, у підвалі. В мене з'явились друзі. Ми живемо разом, крадемо, нюхаємо клей, п'ємо горілку. Потім підсіли на голку. Тепер ми не в змозі природно рухатися і вільно розмовляти. Ми хворісукалюди. А ви?

19. "Глухота", Україна, 2010, 11'

Реж. Мирослав Слабошпицький

10 хвилин з життя декількох мешканців школи-інтернату для глухонімих у наш час.

20. "Дрифтер", Україна, 2010, 5’52

Реж. Олександр Образ (Ковтун)

Молодий чоловік знайшов незвичний спосіб позбавити вулиці гопників. Цю 5-хвилинну стрічку за короткий період переглянуло понад мільйона глядачів YouTube, і жоден з них не залишився байдужим.

21. "16 днів. Революція на граніті", Україна , 2011, 25’49

Реж. Галина Химич, Лідія Чайка

Цей фільм про те, як українські студенти 1990 року відстояли право на гідність, свободу, власну державу. Студентська революція в жовтні 1990 року тривала всього 16 днів і стала поштовхом до незалежності України. Центральна площа столиці України, Києва, тоді була покрита гранітними плитами, звідси і назва "Революція на граніті". Форми протесту, що їх обрали студенти – голодування, перекриття центральних вулиць, окупаційні страйки, – забезпечили їм перемогу. Ці молоді люди показали, що альтернатива радянській дійсності можлива.

Рецензії на фільм Панорама українського кіно 2010-2011
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
17 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw