Фільм Час розплатиРейтинг КІНО-ТЕАТР

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Опис фільму Час розплати

Відповідно до попередньої домовленості, після завершення дворічного контракту розроблювач комп'ютерних програм Дженнінгс повинен одержати 5 мільйонів доларів за свою роботу, однак замість чека банківський службовець простягає йому сім незрозумілих предметів. Дженнінгс уражений. Він хоче довідатися, хто дозволив це зробити, і одержує дивну відповідь: він сам! Із цього моменту життя Дженнінгса перетворюється в постійне розслідування, предметом якого стає він сам і його минуле. Він повинен не тільки знайти таємничу людину, що переслідує його, але й за сімома предметами здогадатися, над чим він працював протягом двох років... Однак це розслідування може коштувати йому життя.
Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм Час розплати

09 січня 2006
"Час расплаты", снят по рассказу Филиппа Дика. Именно по его рассказам были сняты фильмы: "Бегущий по лезвию бритвы", "Вспомнить все", "Особое мнение" ("Мнение меньшинства"), "Самозванец" ("Пришелец") и вот последний из них - "Час Расплаты". Жанр фильма - научная фантастика, триллер, экшн/боевик. Подзаголовок фильма - "Вспомни Будущее". Будущее, какое оно далекое и... Детальніше
KaraІм’я:
28 лютого 2021
Ваш коментар
Кали_
Кали_ (Киев) 26 квітня 2009 08:47
0

добротная фантастика/экшн. посмотрела его уже 2 раза. многие сравнивают с "Идентификацией Борна" (по сюжету) и "Особым мнением" (по автору) - как по мне, "Час расплаты" мягче и интеллектуальнее обоих. Хотя, конечно, по глубине не дотягивает до "Бегущего по лезвию" (но это шедевр, до него вообще не многие фильмы дотягивают...). В общем, PayCheck тянет на 9-10 баллов, но не для любителей спецэффектов (они идут фоном, в отличие от "шедевра" Спилберга). И кстати, посмотрите в словаре, название фильма должно было переводиться как "расчет" или "зарплата" - но прокатчики, вероятно, опасались за кассовость)))
.

Схожі фільми