Фільм Пригоди Піноккіо


Pinocchio
Рік:  2019
Країна:  Великобританія, Франція, Італія
Режисери:  Маттео Ґарроне
Студія:  Rai Cinema, Le Pacte
Жанр:  фентезі
Бюджет:  14.75 млн. євро
Прем’єра (в Україні):  12.03.2020
Прем’єра (у світі):  25.12.2019
Тривалість:  125 хв
Дистриб’ютор:  Вольга Україна
Бокс-офіс:  174 972 грн.
Рейтинг IMDB:  6.60/10 (Голосів: 1 383)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 34

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 80% відвідувачів

Опис фільму Пригоди Піноккіо

 Один чоловік був абсолютно самотній, але шалено талановитий. Його дерев'яні вироби просто вражали уяву, й ось Карло вирішив зістругати собі сина. Але він навіть уявити не міг, що його лялька оживе! Так у тата Карло з'явився син, якого назвав Піноккіо. Звичайно ж, хлопчик був зовсім не схожий на інших, адже він був із дерева. Його постійно тягнуло до пригод, а батька слухатися хлопчик не хотів абсолютно. На його життєвому шляху зустрінуться і жорстокий циркач, і підступні аферисти, і трішечки магії, і навіть черево кита. І найбільше Піноккіо хоче лише одного – стати найзвичайнісіньким хлопчиком. Навіть лялька на це здатна, потрібно тільки побажати цього чистим серцем.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Пригоди Піноккіо Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Пригоди Піноккіо

28 лютого 2020
Останнім часом дерев’яна лялька Піноккіо викликає неабияке зацікавлення серед різних кіностудій. Гільєрмо дель Торо створює анімаційний фільм «Піноккіо» для Netflix, Роберт Земекіс знімає кіноадаптацію мультфільму 1940-го року для Disney, а італійський режисер Маттео Ґарроне вже презентував свою версію цієї історії, яка слухняно слідує сторінками знаменитого роману Карло Коллоді, і, можливо,... Детальніше
Ярина Гаврилюк

27 лютого 2020
На экраны Украины, вскоре после участия в конкурсе Берлинского фестиваля, выходит новый фильм маэстро итальянского кино Маттео Гарроне «Приключения Пиноккио», возвращающий нас к оригиналу Карло Коллоди. Джепетто (великолепно трогательный Роберто Бенини) стар, одинок и беден. Он всяко пытается добыть себе пропитание, но живет лишь за счет благодетельности его сограждан. Но идеи... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я:
05 квітня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 02 квітня 2020 14:20
0
Мрачно, скучно, старо. Снято не очень интересно. А сама идея хорошая. Это же своего рода первый искуствкнный ителект. И когда придуман. Это прикол.
.
Гість
Гість 06 березня 2020 12:44
0
прекрасный семейный фильм!!
.
Lia
Lia 31 грудня 2019 00:08
0
Отличный фильм! Хорошая картинка - грим, костюмы, сцены, пейзажи и музыка. Американцы сделали бы фильм наверняка более динамичным, но мне он понравился именно таким. Не знаю понравился ли он мне если бы я смотрела его ребёнком, когда нравятся более яркие виды и чистые цвета, но сейчас - очень.
.

Схожі фільми