Фільм Плем'я (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Плем'я
 
Плем'я
Плем'я
Рік: 2014
Країна: Україна
Режисери: Мирослав Слабошпицький
Жанр: драма
Бюджет: 1 млн. дол. США
Прем’єра (в Україні): 11.09.2014
Прем’єра (у світі): 21.05.2014
Тривалість: 130 хв
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг IMDB:    Плем'я
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.81 / 10 Голосів: 160
Опис фільму Плем'я
 

Фільм, в якому не буде сказано ні слова. Вголос. Головним героєм виступає Сергій, слабочуючий людина, як і всі інші герої стрічки. Потрапивши до притулку, він мимоволі опиняється втягнутим в не зовсім законні справи, якими займається Плем'я. Плем'я - це організація, створена всередині спецінтернату Наглядачем з інших інвалідів. Намагаючись налагодити там своє життя і поставити себе в новому суспільстві, Сергій закохується в ту, яка належить іншому. Між хлопцем і Анною, так звуть дівчину, яка є наложницею Смотрящего, спалахнула любов. Тепер герою треба постояти не тільки за себе, а й за новознайдених любов.

Для українського кінематографа драма "Плем'я" не стала якимось сверхпроривом в кінематографі, однак стала значущою одиницею в кіновиробництві. По-перше, під час прокату стрічки на міжнародному кінофестивалі в Каннах вона отримала цілих три нагороди: Нагорода від преси, Приз France 4 Visionary і Підтримка дистрибуції від Gan Foundation. Крім Франції, фільм відвідав і ряд інших кінофестивалів в Європі і не тільки, наприклад в Торонто. По-друге, "Плем'я" закупило рекордну для нашої держави кількість країн. Тому крім Українських великих екранів, "Плем'я" Слабошпицького відвідає кінотеатри Канади, Америки, Ісландії, Японії та ряду інших держав.

Знімаючи свою стрічку, режисер проводив такий собі експеримент, оскільки за весь хронометраж і справді не було сказано ні слова вголос. Крім того, людині, яка не знає мов жестів складно вловити всю суть, на відміну від того, хто може говорити з глухонімим чоловіком або є ним. Всі актори глухонімі, серед яких і багато цілком звичайних людей, непрофесійних акторів. Ідея фільму з'явилася у режисера давно, проте спочатку довелося отримати гроші і довіру меценатів після виходу його "Глухоти" і "Ядерних відходів".

 
Трейлер до фільму Плем'я
Фільм Плем'я дивитися онлайн

Рецензії на фільм Плем'я
Додати рецензію
 
Когда хочется кричать Сергей Задко, 05 вересня 2014
Парень по имени Сергей (об этом мы узнаем лишь из финальных титров) на остановке у случайной прохожей спрашивает, как пройти в интернат. Спрашивает абсолютно безмолвно, используя лишь жесты, ведь он – глухонемой, как и все остальные дети в искомом месте. Очень скоро юноше придется расстаться с любыми проявлениями человечности, ведь... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 20 червня 2015 14:50
Порнушка для імпотентів і пенсіонерів.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 20 червня 2015 14:49
Бюджет фільму десь 300-400 гривень.  Набір  кадрів без сюжету і художнього втілення. Ще й глухоніми, що дуже зачарувало ідіотів. Економте гроші, Не ходіть на це лайно.
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гість
Гість 20 червня 2015 14:46
Як можна дивитися таку гидоту? Повне виродження кіно Реживсер - пройдисвіт.  А підтримують його своя нездарна мафія.
Рейтинг повідомлення: -1
 
pewpew
pewpew 19 травня 2015 05:06
Посмотрел, будто говна поел.
Как арт-хаус может и зайдет, а как полнометражный художественный - муть полнейшая. Буд-то в мире животных смотришь, никакой драмы/сострадания, не цепляет вобще. Одно отвращение.
Единственные плюсы - что можно посмотреть на некоторые аспекты жизни глухонемых и актеры играли хорошо.
За это можно дать 3/10. В остальном ценность данного фильма где-то на одном уровне с "Зеленым слоником".
Рейтинг повідомлення: -1
 
hugin
hugin (Киев) 26 квітня 2015 16:03
Якщо поводир просто посередній фільм, то цей якась рідкісна муть. Не розумію захоплених відгуків лише тому що фільм український. Я не кажу за фільми рівня Матриця, Троя чи Аватар, але хотілось би щоб на рік виходило хоч пару українських фільмів, на які можна було придбати квиток, і провести пару годин з задоволенням. Так ні, завжди примітив, часто шароварщина, і завумні роздуми "експертів" про глубинний геніальний задум творців фільму. Дивіться правді в вічі, якщо фільм не має комерційного успіху, то це муть, і пофіг яка "геніальна"  там задумка, з точки зору самохвалів.))))
Рейтинг повідомлення: -1
 
Гость
Гость 25 березня 2015 23:37
Гость 11 ноября 2014 22:33
показали нас в найгіршому ракурсі. ну і постарався режисер.............

а нам є чого ще соромитися, Ви впевнені?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 19 березня 2015 16:39
Показ у "Лірі" о 19:00. 20 березня 2015 року.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 19 березня 2015 16:38
20 березня 2015 року "Плем'я" можна подивитися в кінотеатрі українського фільму "Ліра", що на Львівській площі, вул. ВЕлика Житомирська 40 (колишній кінотеатр ім.Чапаєва). Квиток - 20-25 грн. Після показу відбудетья ще й зустріч із режисером і сценаристом фільму –  Мирославом Слабошпицьким.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 березня 2015 17:17
а где можно фильм посмотреть?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Анатолий Почкун
Анатолий Почкун 05 березня 2015 18:03
Ток покажите Кино!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw