Увійти через
facebook
 

Фільм Політ золотої мушки


Полёт золотой мушки
Рік:  2015
Країна:  Україна
Режисери:  Іван Кравчишин
Студія:  Трембіта кіно
Жанр:  комедія
Прем’єра (в Україні):  25.02.2016
Прем’єра (у світі):  08.10.2015
Тривалість:  99 хв
Дистриб’ютор:  UFD

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

9.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 225

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 92% відвідувачів

Опис фільму Політ золотої мушки

Маленька дівчинка-поетеса, яку тато називає хлоп'ячим ім'ям "Микола", розповідає три історії, що трапилися в її селі: про футбольний матч, про весілля і про дивний заповіт. Микола знає все, тому що їй розповів про це дід - що брехати негарно, що хлопця, щоб він був завжди вірний, потрібно перевести через воду, що кіно в небі набагато цікавіше, ніж в кінотеатрі, і що людське життя подібне польоту золотої мушки над вогнем - таке ж яскраве і таке ж коротке.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Політ золотої мушки Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Політ золотої мушки

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
23 жовтня 2019
Ваш коментар
Гість
Гість 12 травня 2019 10:32
0
Слів  немає !!!. Це  треба  видіти.
.
Сергій
Сергій 11 травня 2019 09:14
0
Фільм просто чума. Дивитися кожному.
Якщо є мозги - бомба.
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 березня 2019 20:13
0

nalpaev 20 березня 2019 20:12
Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це ж і є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 березня 2019 20:12
0

Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це жі є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
Vakarchuk
Vakarchuk 06 січня 2017 11:48
0
Більш ніж впевнений, що фільм сподобається навіть людям, що не читали книжку Богдана Волошина)
.
Гість
Гість 28 червня 2016 22:23
0
фільм дуже крутий, у стилі Кустуриці, але не для любителів попси.. рекомендую)
.
Ярик
Ярик 21 квітня 2016 20:35
0
Фільм хороший, але сценарій в фільмі дещо хаотичний і ніби не завершений. Був на зьйомках цього фільму,  багато сцен не добавили, а вони б побудували  логічний ланцюжок, як на мій погляд. Але, все одно фільм вартий уваги і кращий в рази за деякі іноземні картини
.
юра
юра 28 березня 2016 20:28
0
чому нема цілого кіна в інтирнеті
.
Гість
Гість 20 березня 2016 11:52
0
Хорошее кино! Рекомендую к просмотру!
Этот фильм возродил мою веру в Украинский кинематограф!
.
Гість
Гість 16 березня 2016 20:57
0
Багато вам за такий коментар заплатили?
.

Схожі фільми