Фільм Політ золотої мушки


Полёт золотой мушки
Рік:  2015
Країна:  Україна
Режисери:  Іван Кравчишин
Студія:  Трембіта кіно
Жанр:  комедія
Прем’єра (в Україні):  25.02.2016
Прем’єра (у світі):  08.10.2015
Тривалість:  99 хв
Дистриб’ютор:  UFD

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 297

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 92% відвідувачів

Опис фільму Політ золотої мушки

Маленька дівчинка-поетеса, яку тато називає хлоп'ячим ім'ям "Микола", розповідає три історії, що трапилися в її селі: про футбольний матч, про весілля і про дивний заповіт. Микола знає все, тому що їй розповів про це дід - що брехати негарно, що хлопця, щоб він був завжди вірний, потрібно перевести через воду, що кіно в небі набагато цікавіше, ніж в кінотеатрі, і що людське життя подібне польоту золотої мушки над вогнем - таке ж яскраве і таке ж коротке.

Код сторінки на твій  блогфорум


Фільм Політ золотої мушки Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Політ золотої мушки

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 13 червня 2020 18:10
0
Прочитав попередні коментарі. Скажу Вам, що не правильно робить той, хто осуджує. І Церква підтримує українську культуру. Ніяких антицерковних ідей в фільмі не знайшов, хоч сам вчуся в Українському Католицькому Університеті. Ми вивчаємо такі проблеми. І фільм знятий прекрасно і Церква ніяких претензій виставити не може, оскільки фільм знято за нашою культурою. Це є наше, це є Українське життя. Такі фільми мають розповсюджуватися по каналах України, а не російські бойовики і романи. Автору фільму БРАВО! ! !
.
Гість
Гість 09 травня 2020 16:44
0
Стрічка якісно знята. Гортала канали, зупинилась і залипла. Неочікуваний місцями сюжет. Мова!Гумор! Дуже дякую за фільм. Потрібно почитати книжку.
.
Гість
Гість 22 березня 2020 09:37
0
Супер справжня Україна. Справжні сільські жарти. Наше кіно.
.
Гість
Гість 06 січня 2020 11:44
0
Гість 28 лютого 2016 17:07
Юрій 26 лютого 2016 21:45
Це просто жахливо. Знущання над тілом померлого у п'яному угарі. Як можна взагалі таке показувати в кінотеатрі? Надзвичайно сильно розчарований. Такими фільмами ми забиваємо цвяхи у домовину українського кінематографу. Особисто я, після такого розчарування, тепер двічі подумаю перед тим як йти на український фільм.
Ви, я бачу, жодних сучасних фільмів не дивитесь зовсім, лише ті, що рекомендовані релігійними фанатиками
Well
Згодна на 100
.
Гість
Гість 12 травня 2019 10:32
0
Слів  немає !!!. Це  треба  видіти.
.
Сергій
Сергій 11 травня 2019 09:14
0
Фільм просто чума. Дивитися кожному.
Якщо є мозги - бомба.
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 березня 2019 20:13
0

nalpaev 20 березня 2019 20:12
Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це ж і є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
nalpaev
nalpaev (Днепр) 20 березня 2019 20:12
0

Прочитав перші коментарі, та й почав дивитись, на свою дурну голову. Не відірватись було ... Хотілось до кінця подивитись, на що витрачають наші гроші, що йдуть на культуру з бюджета. Потім прочитав коменарі до кінця, і таки побачив мудрість деяких українців, які написали: жах, дурне, гівноооо для дебілів. Майже повністю згоден. Додати треба - це ж пропаганда ворогів проти України!!! Весь фільм - алкоголіки, ніхто не працює, всі пиячать та сексом займаються в присутності дітей. Ще й дівчинка коментує. Смішно? Ги-ги...? - Жах. Труп тягають по окрузі. Гидко, страшно. Дівчата в церкві - як сороки - дурість і неповага до церкви, до святої віри. Органи влади, правопорядку тупуваті - так це жі є гівно - не правда! Вони дуже розумні, свого ніколи не загублять! Брехливе кіно. Це не про нашу Україну. В раші-параші стократ більше пиячать, народ пригнічують. І їх 90% населення з радістю подивляться про цю брехню. Брехню про УКРАЇНЦІВ, які за останні 5 років війни збільшуть виробництво й торгівлю з закордоном, будують заводи, захищають свою Батьківщину! Прочитав на сайті tsn,ua, що"режисер «Мушки» Іван Кравчишин каже, сценарій картини пролежав у шухляді 25 років". То хай би лежав і далі, не позорив українців. Западенські хлопці одні з найперших були на захисті України і на Майдані, і на фронті з рашистами. То чи час тепер висміювати їх, жителів наших прекрасних Карпат???
.
Vakarchuk
Vakarchuk 06 січня 2017 11:48
0
Більш ніж впевнений, що фільм сподобається навіть людям, що не читали книжку Богдана Волошина)
.
Гість
Гість 28 червня 2016 22:23
0
фільм дуже крутий, у стилі Кустуриці, але не для любителів попси.. рекомендую)
.

Схожі фільми