Фільм Римма Зюбіна. Творча зустріч


Римма Зюбина. Творческая встреча
Рік:  2017
Прем’єра (у світі):  15.07.2017
Тривалість:  90 хв

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Опис фільму Римма Зюбіна. Творча зустріч

 Римма Зюбіна – українська актриса кіно та театру, що виконала більше 80 ролей у різних проектах. У 2016 році однією із знакових подій для нового українського кіно став фільм "Гніздо горлиці" режисера Тараса Ткаченка, в якому Зюбіна зіграла головну роль. Кінострічку відзначили як кращий фільм Національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю. Актриса також отримала спеціальний приз 65-го Міжнародного кінофестивалю Майнем-Гейдельберг (Німеччина) за неперевершене виконання головної ролі у "Гнізді горлиці", а сам фільм було відзначено призом екуменічного журі.

Серед багатьох кіноробіт актриси – дитячий мюзикл "Трубач" режисера Анатолія Матешка, мелодрама "Про шалене кохання, Снайпера та Космонавта" Дмитра Томашпольського, а також драма "Аврора" Оксани Байрак. Окрім цього, Римма Зюбіна зіграла у багатьох спектаклях і неодноразово ставала лауреатом міжнародних та національних нагород за театральні ролі, в тому числі – дворазовою володаркою премії "Київська пектораль" (за виконання головної жіночої ролі і ролі другого плану).

У 2017 році разом з членами журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю актриса визначатиме кращі міжнародні кінороботи в таких номінаціях: "Найкращий фільм", "Найкраща режисура", "Найкраща акторська робота"

Код сторінки на твій  блогфорум

Рецензії на фільм Римма Зюбіна. Творча зустріч

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
17 січня 2020
Ваш коментар