Фільм Воскресіння (2016)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Воскресіння
 
Воскресіння
Risen / Воскресение Христа
Рік: 2016
Країна: США
Режисери: Кевін Рейнольдс
Студія: Sony Pictures
Жанр: драма, пригоди, епічний
Прем’єра (в Україні): 14.04.2016
Прем’єра (у світі): 22.01.2016
Дистриб’ютор: B&H
Бокс-офіс: 2 600 946 грн.
Рейтинг IMDB: 6.30/10 (Голосів: 22 839)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
9.13 / 10 Голосів: 170
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Воскресіння
 

Римський трибун Клавіус отримав нове завдання після розгрому зелотської революції під проводом Варавви. Понтій Пілат вимагає дослідити чутки про воскреслого єврейського Месію і знайти тіло Ієшуа з Назарету. Тому що скоро в зв'язку з цими подіями можуть пройти серйозні повстання в Єрусалимі. Клавіусу не вдається знайти тіло, але він знаходить учнів Христа, а потім і його самого. Вважаючи, що підлеглий його зрадив, Понтій Пілат посилає військових за ним і за учнями Ієшуа. Клавіус допомагає їм втекти від римлян і стає свідком зцілення прокаженого. Це не останнє чудо, яке перевернуло його уявлення про світ.

Ще в 2013 році режисером запланованого фільму "Воскресіння" був призначений Кевін Рейнольдс. Картина є неофіційним продовженням "Страстей Христових" Мела Гібсона, в ній йде про мова про 40 днів після воскресіння Ісуса Христа. На рахунку режисера "Робін Гуд" з Кевіном Костнером, "Водний світ", "Трістан та Ізольда" з Джеймсом Франко та ін.
 
Головні ролі в стрічці виконали Джозеф Файнс, Том Фелтон, Кліфф Кертіс, Пітер Ферт, Марія Ботто, Луіс Кальєха, Антоніо Хіль, Жан Корнет, Алекс Марун та ін. Цікаво, що для Джозефа Файнса це не перша роль у фільмі, пов'язаному з Біблією і духовністю. Актор зіграв Мартіна Лютера, батька протестантизму, в картині з такою ж назвою: "Воскресіння". Щоб краще зрозуміти свого персонажа, римського трибуна, Файнс поспілкувався зі співробітником поліції. Він аргументував це тим, що сприймав фільм як поліцейське розслідування, підходячи до свого завдання прагматично.
 
Том Фелтон грає в стрічці Кевіна Рейнольдса Луціуса. Так само звали персонажа його батька в серії фільмів про Гаррі Поттера.
 
Зйомки "Воскресіння" проходили на Мальті і в Альмерії в Іспанії. У стрічці Кевін Рейнольдс використовував комп'ютерні ефекти по мінімуму, тільки для реалізму тієї епохи.
 
Трейлер до фільму Воскресіння
Фільм Воскресіння Дивитися трейлер

Рецензії на фільм Воскресіння
Додати рецензію
 
По хоженым тропинкам Ксеркс, 25 квітня 2016
Безусловно, фильмы на религиозную тематику снимать тяжело. Они должны не только как-то заинтриговать зрителя, но и затронуть душу, сердце, некие тонкие волшебные струны, что приближают нас к духовному. И не дай Бог при всем этом задеть чувства верующих! К сожалению, из всего перечисленного у Кевина Рейнольдса,... Детальніше
 
Страсти Клавиевы Юрий Шевченко, 15 квітня 2016
По Иудее разносятся слухи, что распятый Йешуа (Клифф Кертис) - Мессия, который воскреснет после своей смерти. Римский трибун Клавий (Джозеф Файнс) получает приказ проследить, чтобы последователи самопровозглашенного пророка не украли его труп. Когда тело все-таки таинственным образом исчезает, Клавий начинает поиски, не веря, что Йешуа мог восстать из мертвых. Режиссер "Робина... Детальніше
 
Ловля людей на мерца smaga, 12 квітня 2016
Фильм «Воскресение» или «Воскресение Христа» или, если угодно «Risen» после просмотра оставил у меня смешанные ощущения. И нельзя сказать, чтобы эта смесь источала фиалковый запах, но и орочьим коктейлем ее тоже назвать было бы сложно. Чтобы пояснить, что я имею в виду, начну издалека и даже не со стороны кинематографии,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 30 вересня 2016 12:31
Клавиус - первый в мире дауншифтер?
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 26 квітня 2016 21:03
класний фільм
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 27 березня 2016 16:20
chekau na film)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 30 листопада 2015 19:42
може Воскресіння, а не Восресіння? Не позорьтесь!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw