Серіал РівердейлРейтинг КІНО-ТЕАТР

5.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 34

Опис серіалу Рівердейл

 Адаптація серії популярних коміксів «Арчі». Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного і ніколи не сумуючого підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їх друзів з Рівердейл. Дія розгортається в сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького мирного містечка з усіма його дивацтвами і темними таємницями, що ховаються за святковим фасадом.


Серіал Рівердейл Дивитися онлайн

Рецензії на серіал Рівердейл

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар
spriyma
spriyma (Киев) 22 травня 2017 17:07
0

Авторам Рівердейлу напевно забракло сили чи (що більш вірогідно) вони просто пішли по напрямку меншого спротиву не вигадуючи цікавих сюжетних ліній впродовж 3-11 епізодів. Розпочали вдало – закінчили хоч і передбачувано проте в кращих традиціях жанру. Виконавці головних ролей намагалися бути переконливими у своїй грі, шкода часто їм це м’яко кажучи не вдавалося, а жахливо пофарбоване волосся головного героя у рудий колір взагалі треш.  Хоча напевно це «непорозуміння» буде використано у наступних сезонах ) також під час перегляду не полишає відчуття дежавю (локації, образи героїв і подекуди сюжетна лінія) проте це не викликає особливого подразнення.
Впевнений цей серіал безперечно буде цікавий підліткам, а також тим хто хоче згадати юність завдяки Люку Перрі (Ділан з Беверлі Хіллз 90210) і переконатися що нажаль старіють таки усі )))
.