Серіал РівердейлРейтинг КІНО-ТЕАТР

5.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 31

Опис серіалу Рівердейл

 Адаптація серії популярних коміксів «Арчі». Серіал розповість про життя та пригоди життєрадісного і ніколи не сумуючого підлітка Арчі Ендрюса, а також Бетті Купер, Вероніки Лодж і їх друзів з Рівердейл. Дія розгортається в сучасному світі, а головні герої вирішують досліджувати приховану від сторонніх сторону життя маленького мирного містечка з усіма його дивацтвами і темними таємницями, що ховаються за святковим фасадом.

Код сторінки на твій  блогфорум

Серіал Рівердейл Дивитися онлайн

Рецензії на серіал Рівердейл

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!


Ім’я:
06 липня 2020
Ваш коментар
spriyma
spriyma (Киев) 22 травня 2017 17:07
0

Авторам Рівердейлу напевно забракло сили чи (що більш вірогідно) вони просто пішли по напрямку меншого спротиву не вигадуючи цікавих сюжетних ліній впродовж 3-11 епізодів. Розпочали вдало – закінчили хоч і передбачувано проте в кращих традиціях жанру. Виконавці головних ролей намагалися бути переконливими у своїй грі, шкода часто їм це м’яко кажучи не вдавалося, а жахливо пофарбоване волосся головного героя у рудий колір взагалі треш.  Хоча напевно це «непорозуміння» буде використано у наступних сезонах ) також під час перегляду не полишає відчуття дежавю (локації, образи героїв і подекуди сюжетна лінія) проте це не викликає особливого подразнення.
Впевнений цей серіал безперечно буде цікавий підліткам, а також тим хто хоче згадати юність завдяки Люку Перрі (Ділан з Беверлі Хіллз 90210) і переконатися що нажаль старіють таки усі )))
.