Фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є


Saint Laurent / Сен-Лоран. Стиль это я
Рік:  2014
Країна:  Франція
Режисери:  Бертран Бонелло
Студія:  EuropaCorp
Жанр:  біографія, драма
Прем’єра (в Україні):  16.10.2014
Прем’єра (у світі):  17.05.2014
Тривалість:  135 хв
Вікові обмеження (років):  16
Дистриб’ютор:  Артхаус Tрафік

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 23

Опис фільму Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є

У цьому фільмі розкривається період життя відомого модельєра Ів Сена-Лорана. Особистість кутюр'є постає не зовсім звичайно, він геній свого покоління і своєї культури, хоч і не без цього. Тут показані пошуки дизайнером натхнення для своїх робіт і його особисте життя. Сен-Лоран звертається до трактування Пруста, він з'являється в кадрі робіт Енді Ворхола. Тодішнє протягом життя творило історію і саме цей ритм насичував Іва, як, наприклад, різні вечірки і зустрічі в Марракеші. Так біографічна стрічка відкриває не тільки людину, яка творила в ті роки, але і деталі, і особливості епохи.

Детальніше

Фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є

15 жовтня 2014
«Святой Лоран» Бертрана Бонелло – лента кинематографиста в расцвете сил, сумевшего превратить классический байопик выдающейся личности в удивительную фреску не только мятущейся ее души, но и сути сформировавшей ее эпохи. Лента Бонелло наполнена биографическими элементами, реальными эпизодами из жизни великого кутюрье, реконструкцией эпохи (в основном – с 1964 по 1976 года).... Детальніше
Алексей ПершкоІм’я:
18 вересня 2021
Ваш коментар
Ася
Ася 24 листопада 2014 09:43
0
Фильм очень понравился. Дух эпохи, атмосфера свободы и муки рамок самого себя - этот фильм не просто воспроизведение истории, это жизнь тех, кто творил истоию.
.

Схожі фільми