Фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є
 
Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є
Saint Laurent / Сен-Лоран. Стиль это я
Рік: 2014
Країна: Франція
Режисери: Бертран Бонелло
Студія: EuropaCorp
Жанр: біографія, драма
Прем’єра (в Україні): 16.10.2014
Прем’єра (у світі): 17.05.2014
Тривалість: 135 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.00 / 10 Голосів: 23
Опис фільму Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є
 

У цьому фільмі розкривається період життя відомого модельєра Ів Сена-Лорана. Особистість кутюр'є постає не зовсім звичайно, він геній свого покоління і своєї культури, хоч і не без цього. Тут показані пошуки дизайнером натхнення для своїх робіт і його особисте життя. Сен-Лоран звертається до трактування Пруста, він з'являється в кадрі робіт Енді Ворхола. Тодішнє протягом життя творило історію і саме цей ритм насичував Іва, як, наприклад, різні вечірки і зустрічі в Марракеші. Так біографічна стрічка відкриває не тільки людину, яка творила в ті роки, але і деталі, і особливості епохи.

Цей байопік про відомого французького модельєра, якого тут зіграв Гаспар Ул'єль, був випущений паралельно з іншим фільмом про Сена-Лорана. Режисер Бертран Бонелло не тільки зайнявся режисурою стрічки, а й працював над сценарієм, показавши в кадрі період 1967-1976. П'єр Берже, засновник будинку імені модельєра однак не давав Бонелло офіційної згоди на відкриття частинки його життя в кіноформаті. Уже при створенні "Святого Лорана. Пристрасті великого кутюр'є", творці збиралися включити його в конкурс на міжнародному кінофестивалі в Каннах. Так сталося, що стрічка виграла там "Премію пальмової собаки - особливе згадка", виправдавши надії творців. Ще "Святий Лоран. Пристрасті великого кутюр'є" потрапив до програми кінофестивалю в Нью-Йорку.

До зйомок біографії Бертран Бонелло приступив 30 вересня 2013. Ще на підготовчому етапі ходили чутки, що Енді Ворхола зіграє Віллем Дефо, проте пізніше сам режисер і спростував їх. Прем'єру фільму спочатку намітили на березень 2014 року, однак змінили, щоб стрічка все ж потрапила на Канни. Хельмут Бергер, який вже тривалий час не з'являвся на екранах, не відразу погодився на прохання Бонелло зіграти похилого кутюр'є.

 
Трейлер до фільму Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є
Фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є дивитися онлайн

Рецензії на фільм Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є
Додати рецензію
 
Призраки Св. Лорана Алексей Першко, 15 жовтня 2014
«Святой Лоран» Бертрана Бонелло – лента кинематографиста в расцвете сил, сумевшего превратить классический байопик выдающейся личности в удивительную фреску не только мятущейся ее души, но и сути сформировавшей ее эпохи. Лента Бонелло наполнена биографическими элементами, реальными эпизодами из жизни великого кутюрье, реконструкцией эпохи (в основном – с 1964 по 1976 года).... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
22 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Ася
Ася 24 листопада 2014 09:43
Фильм очень понравился. Дух эпохи, атмосфера свободы и муки рамок самого себя - этот фильм не просто воспроизведение истории, это жизнь тех, кто творил истоию.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw