Фільм Секрет у їхніх очах (2015)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Секрет у їхніх очах
 
Секрет у їхніх очах
Secret in Their Eyes / Тайна в их глазах
Рік: 2015
Країна: США
Режисери: Біллі Рей
Студія: IM Global
Жанр: детектив, трилер
Прем’єра (в Україні): 19.11.2015
Прем’єра (у світі): 12.11.2015
Тривалість: 107 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: UFD
Бокс-офіс: 1 642 065 грн.
Рейтинг IMDB:    Секрет у їхніх очах
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.15 / 10 Голосів: 25
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Секрет у їхніх очах
 

Дружну команду слідчих викликали на справу. Рей, Джессіка і їхній керівник Клер, прибувають на місце злочину. Підліток-дівчинка була жорстоко вбита і залишена в сміттєвому баку. Справа набуває нового обороту, коли виявляється, що жертва - дочка одного зі слідчих, Джесс. Але вбивця вислизає з рук правосуддя через недостатність доказів, і шляхи друзів розходяться. Рей, який шукає винуватця тринадцять років, нарешті знаходить рішення і збирає стару команду. Але ніхто не готовий розкрити шокуючу таємницю, яка може призвести до руйнуючих наслідків особистої помсти.

Фільм режисера Біллі Рея є рімейком аргентинсько-іспанської стрічки, що отримала Оскар у 2009 році, "Таємниця в його очах". Це була робота Хуана Хосе Кампанелли, який брав участь в постановках деяких відомих серіалів: "Закон і порядок", "Доктор Хаус", "Зупинись і гори" та ін. Він виступив в якості одного з продюсерів рімейку.

Персонаж Джулії Робертс призначався для актора чоловіка, але режисер переписав сценарій "Секрет у їхніх очах" спеціально для неї. Під час зйомок у Робертс померла мати, але актриса повернулася на майданчик через 5 днів.

Розробкою стрічки зайнялися Warner Bros Pictures ще в 2010 році. Грати в проект запросили Дензела Вашингтона, Гвінет Пелтроу і Джулію Робертс. Зйомки повинні були стартувати в жовтні, в Атланті. Але Warner Bros Pictures втратили інтерес до картини, і процес був заморожений кілька років. "Секрет у їхніх очах" зацікавив незалежну компанію IM Global, яка вирішила дати зелене світло виробництву.

Цей фільм став першою співпрацею для Ніколь Кідман і Джулії Робертс. Вони обидві почали кар'єру в восьмидесятих, отримали Оскар в нульових і обидві були в списку найбільш високооплачуваних актрис в кіноіндустрії. Як повідомив Біллі Рей, на майданчику панували здорові відносини між двома зірками. Відчувалося взаємна повага і дух товариства.

 
Трейлер до фільму Секрет у їхніх очах
Фільм Секрет у їхніх очах дивитися онлайн

Рецензії на фільм Секрет у їхніх очах
Додати рецензію
 
Закрой глаза Сергей Задко, 24 листопада 2015
Ремейки – это раковая опухоль Голливуда. Крайне редко выходит переснять фильм так, чтобы он заиграл новыми красками или хотя бы подстегнул интерес к оригиналу. Чаще всего у режиссеров получается безликая копия с парой-тройкой незначительных нововведений, которые зачастую необходимы лишь для того, чтобы укоренить специфику иных культур в западные ценности. Что... Детальніше
 
Секрет Полишинеля Алексей Першко, 18 листопада 2015
Одна из главных проблем ленты «Секрет в их глазах» Билли Рэя заключается в том, что секрета в ней как раз и нет: дело в том, что Хуан Хосе Кампанелла выступил продюсером собственного оскароносного (в номинации «Лучший фильм на иностранном языке) одноименного фильма. К тому же переделка случилась слишком рано –... Детальніше
 
Секрет троих. NedzelnitkskyAnd, 18 листопада 2015
Страсть всегда побеждает. Фильм «Секрет в их глазах», режиссер Билли Рей Голливуд мастерски адаптировал удачные мировые фильмы «на американский манер», поскольку распространено мнение, что американцы не очень любят фильмы в дубляже . Вот и режиссер Билли Рей взялся за американский вариант фильма режиссёра Хуана Хосе Кампанельи 2009 года по роману... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Схожі фільми
 fk tw