Фільм Дім літаючих кинжалів


Shi mian mai fu
Рік:  2004
Країна:  Гонконг
Жанр:  екшн
Прем’єра (в Україні):  17.02.2005
Рейтинг IMDB:  7.50/10 (Голосів: 106 640)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Опис фільму Дім літаючих кинжалів

Красива історія кохання воїна Джинома (Такеші Каніширо) і його вірної подруги (Джанг Зію) на тлі чудової, чарівної природи. Джином до останньої краплі крові готовий захищати прекрасну дівчину-бунтарку, яку йому випало супроводжувати в небезпечній подорожі. Раптом воїн розуміє, що за відданістю молодій жінці стоїть інше і сильніше почуття - любов. Молодих з усіх боків переслідують небезпеки, навколо плетуться підступні інтриги, вороги тільки й чекають випадку, щоб напасти. За любов їм доводиться запекло боротися, але для них це не проблема, адже вони володіють всіма мислимими й немислимими прийомами східних єдиноборств.
Код сторінки на твій  блогфорум

Рецензії на фільм Дім літаючих кинжалів

06 січня 2006
Выдержав довольно мощную атаку из российских и южнокорейских премьер, было интересно, чем смогут порадовать украинского зрителя китайские братья по разуму? :)) А они решили, что порадуют нас фильмом "Дом летающих кинжалов". Ну, и как говорится, ничего не предвещало беды… пока не начался фильм. С первыми же кадрами появилось такое гнетущее чувство... Детальніше
Смотрящий


Ім’я:
21 вересня 2020
Ваш коментар
Кіномен
Кіномен (Тернополь) 10 квітня 2016 19:21
0

Фільм цікавий ще тим, що частина зйомок була в Україні, а саме в Косівському районі біля селаДжурів і м. Косів. У Косові правда досі всі переконані, шо то був Джекі Чан)))
.

Схожі фільми