Фільм Смертельно живий (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Смертельно живий
 
Смертельно живий
Смертельно живой
Рік: 2014
Країна: Україна
Режисери: Максим Стецков
Жанр: детектив, драма, психологічний, трилер
Прем’єра (в Україні): 16.04.2015
Тривалість: 78 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: KINOLIFE Distribution
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.09 / 10 Голосів: 40
Опис фільму Смертельно живий
 
Здавалося б, смс в наш час це звична справа. Однак у випадку з письменником Семеном справа йде інакше. Ось вже близько трьох років йому час від часу на телефон приходять текстові повідомлення, що містять передбачення майбутнього. Чоловік бувало намагався визначити, хто ж стоїть за таємним відправником, але всі спроби не увінчалися успіхом. Найдивніше, що все написане в смс завжди збувалося, тому з новим прогнозом Семен починає сходити з розуму. Адже те, що показав телефон цього разу, переходить усі мислимі межі і письменник починає побоюватися за своє життя, а відлік йде.

Фільм "Смертельно живий" позиціонує себе як перший психологічний трилер українського виробництва. У той же час режисер Максим Стецков в одному з інтерв'ю ділиться, що надходили пропозиції співпраці з Росії. Однак він їх відкинув відразу, бо росіяни завжди намагаються підім'яти під себе весь процес. Тому в акторському складі не можна побачити російських акторів.

Основна робота над фільмом проходила в Києві та Чернігові. В якості знімального майданчика Стецков обрав Чернігів недаремно, адже це його рідне місто. До того ж там команда творців знайшла відповідні апартаменти, що не вийшло зробити в Києві. В якості акторів "Смертельно живого" виступали друзі режисера і його головного артиста Олександра Герелеса, який до цього зіграв у короткометражці "Старий пес", знятої Стецковим. Над фільмом працювали близько двох років, а сам трилер став п'ятим фільмом українського виробництва, який буде випущений в прокат 2015. Для прокату стрічку купили кінотеатри Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси та Харкова. Крім того, фільм відразу вирішили просувати на Берлінський кінофестиваль.

 
Трейлер до фільму Смертельно живий
Фільм Смертельно живий дивитися онлайн

Рецензії на фільм Смертельно живий
 
На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором! Додати рецензію
Коментарі
 
Ім’я
22 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Максим Стоялов
Максим Стоялов 13 березня 2018 01:28
Представлял этот фильм.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Дыба
Дыба 20 липня 2015 07:16
фильм ГАВНО, редкое... снято высокомерным человеком, который насмотрелся американских детективов и решил пометить территорию своим фильмом... ну может малолетки и поведутся, ну так чисто ржаки ради, но у нормальных людей будет недоумение в стиле  "что это было?" короче трояк с минусом
Рейтинг повідомлення: 0
 
Илья
Илья 22 квітня 2015 05:14
Плакали мои денежки!(((
Рейтинг повідомлення: 0
 
RostyslawXXI
RostyslawXXI 20 квітня 2015 22:52
Ходив вчора на цей фільм. Хоч він дешевий, але мені сподобався - сильний, закручений сюжет+добра гра акторів. Ходив вчора на цей фільм. Хоч він дешевий, але мені сподобався - сильний, закручений сюжет+добра гра акторів.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 19 квітня 2015 18:37
внимание, в отзыве спойлер, так что те кто не видел не читайте! Фильм хороший, но концовка все портит, ведь логика в ней убита, в конце показано, что брата главного героя убивают каким-то укол, один вопрос, зачем было устраивать весь этот цирк с главным героем, если его можно было бы убить точно таким же способом, уколоть каким то ядом! Никаких улик бы не было
Рейтинг повідомлення: 0
 
Настя
Настя 18 квітня 2015 17:32
Просто чудовий фільм тільки що прийшла з кінотеатру пішли з подругою взяли білет на перший найближчий сеанс будь-якого фільму і потрапили на цей, Зовсім не шкодуємо Накынець то український кінематограф почав випускати щось нормальне і дійсно варте перегляду. ФІільм шокував, ми вийшли з залу з величезними очима і всю дорогу тільки і говорили про нього. 10\10.
Рекомендую тільки тим хто справді може зрозуміти суть цього фільму і взагалі даного жанру.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Андрій
Андрій 17 квітня 2015 19:32
Це кращий український фільм що я бачив, нарешті хоч якась розумність та інтрига. Ато безглусті бойовики та москальський плоський гумор просто дістали!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 17 квітня 2015 15:28
Хороший фильм, интересный сюжет. Да, нет супер. спец эффектов, но здесь не в этом фишка, а особенно если учесть бюджет фильма, то ребята просто молодцы! Рекомендую!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 15 квітня 2015 14:08
Анастасия Лях ( если конечно это не вымышленное имя ) , что можно о ней сказать. Подобные тексты были ей написаны на многих сайтах при том в течении нескольких часов после примеры. Человеку которому не понравился фильм не писал бы столько и так рьяно. Ну один ну два комента. А тут десятки от одного лица. Как бы она не старалась изменять слова . Вывод один : То что она продажная тварь об этом даже и речь не идёт , интересно другое кто ей заплатил за этот интенсивный тролинг ???? Суть же фильма не в том как наложен звук , какое качество , на ко кого зрителя он был рассчитан........ Это полностью Украинский фильм и только за это он уже заслуживает уважения. А такие как Анастасия кусайте локти, потому что кроме того что писать бред вы ничего не умеете, вы в жизни сами ничего не с делали и не добились . ВЫ НЕ КТО.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Katia
Katia 13 квітня 2015 20:37
Була на доприм'єрному показі фільму.  Враження зашкалюють! Кінець - супер!!!!!!!! Хто не побачить цей фільм - втратить можливість приєднатись до народження українського незалежного кіно!  Всім, хто зумів створити такий фільм у наш нелегкий час - браво!!! Воно того вартувало!!! Дивіться - не пожалкуте!!!
Рейтинг повідомлення: 0
 
   
Схожі фільми
 fk tw