Фільм Переліт 2023


Серіал Спіймати КайдашаРейтинг КІНО-ТЕАТР

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 79

Опис серіалу Спіймати Кайдаша

Події телесеріалу розгортаються хронологічно з 2005 по 2014 роки, протягом 9 років у період вже після відновлення незалежності України у 1991 році. Основні сюжетні лінії телесеріалу розгортається навколо віковічної проблеми протистояння двох поколінь однієї родини — покоління батьків та дітей. Сюжет телесеріалу повнитися різними драматичними конфронтаціями між усіма членами родини, апогей чого приходить у 2014 році коли сім'ю розділяє Революція гідності. Один син Кайдашів — Лаврін — у час важких для України часів проявив україноцентричні погляди та підтримав незалежність України, пішовши добровольцем на війну захищати Україну супроти Російської агресії. Інший же син Кайдашів — Карпо — у час важких для України часів проявив російськоцентричні погляди та став прихильником Росії, звинувачуючи «майданутих» в Революції гідності та в окупації Криму та Донбасу Росією.


Серіал Спіймати Кайдаша Дивитися онлайн

Рецензії на серіал Спіймати Кайдаша

26 березня 2020
Шкільна програма містить небагато твори літератури, які справді цікаво читати, але повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» - один з винятків. Незважаючи на півтора століття з часу написання повісті, її актуальність нікуди не зникла – чимало українських (і не тільки) родин не можуть похвалитися ідеальними відносинами між її членами. Перша екранізація... Детальніше
Оператор007


Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023
людмила
людмила 12 січня 2021 18:24
0
Я в захваті від серіалу! Давно не було такого українського кіно! Дякую режисеру за крутий серал! Вражена гарним підбором артистів. Дуже сподобались своєю талановитою грою Віктор Жданов, Ірина Мак, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов та Антоніна Хижняк! Так правдиво грали свої ролі, що просто живеш разом з ними. Молодці, пишаюсь вами, що у нас є такі таланти! Одне зауваження - не треба надівати такі парики на актрису Юлію Врублевську, то не природно і не гарно. І давайте, щоб наше кіно було без матюків!
.
Гість Валерій
Гість Валерій 04 січня 2021 09:16
0
Отлічний серіал все по-життю..такі проблєми є в багатьох сім"ях тому понравиться багатьом..Совітую подивитися.
.
Гість Галина
Гість Галина 02 січня 2021 08:38
0
Всі актори супер! Фільм дуже сподобався!
.
ГостьПетро
ГостьПетро 02 січня 2021 08:24
0
Чудово
.
Гість
Гість 01 січня 2021 21:38
0
Це найкраще, що я бачила останнім часом. Актори не грають, а живуть. І ти сам переживаєш усі події разом з ними. Дякую!
.
Гість
Гість 23 липня 2020 06:24
0
Серіал супер, найкращий у світі!!!!!  Актори найкращі!!!  В серіалі кожна людина може впізнати своє життя, свою життєву ситуацію!!!!  З нетерпінням чекаю продовження, 2 сезон!!!!  Це гордісь України!!!!  Молодці, дякую за такий шедевр!!!!
.