Фільм Кохання - найкращі ліки (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Кохання - найкращі ліки
 
Кохання - найкращі ліки
Supercondriaque
Рік: 2014
Країна: Франція, Бельгія
Режисери: Дені Бун
Студія: Pathe
Жанр: комедія
Прем’єра (в Україні): 25.09.2014
Прем’єра (у світі): 15.01.2014
Тривалість: 109 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Вольга Україна
Бокс-офіс: 41 133 грн.
Рейтинг IMDB: 6.00/10 (Голосів: 6 897)
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
8.17 / 10 Голосів: 22
Опис фільму Кохання - найкращі ліки
 
Про Романа Фобера можна сказати що він та ще скалка в дупі. Йому скоро виповниться сорок років, він працює фотографом і страждає іпохондрією. Мало того, чоловік дістає свого лікуючого лікаря Дмитра Звенку. Доктор місця собі не може знайти, аби допомогти своєму пацієнту, який дістав його так, що бідоласі хочеться померти! Під час чергового дивацтва Романа, Дмитро вирішив нарешті спробувати нові ліки. Можливо вся проблема в тому, що фотограф самотній, а якщо у нього з'явиться жінка, пацієнт піде на поправку. Та хто ж думав, що цьому докучливому невротику нові ліки буде так складно прийняти, адже мало хто його може витерпіти більше п'яти хвилин.

Дені Бун, який власне і зіграв головного героя, невротичного фотографа Романа Фобер, особистість у сучасному кіно Франції популярна. Граючи часто складних, дивакуватих, але добрих персонажів, актор іноді й сам займається режисурою. В даному випадку він не тільки поставив фільм, але і написав для нього сценарій, що знову-таки для нього не в новинку. Решту артистів, які виконують головні ролі, теж часто можна побачити у французьких комедіях. Наприклад, партнером Буна по знімальному майданчику фільму "Кохання - найкращі ліки" став Кад Мерад, який знявся з режисером у стрічці "Бобро поржалувати".

Сам Дені Бун зізнається, що його роль багато в чому вторить якимось життєвим ситуаціям і страхам. Режисер і справді дуже боїться захворіти, що дозволило йому виконати роль дуже жваво і точно, враховуючи його талант. Ще не розпочавши грунтовної роботи над "Кохання - найкращі ліки", актор і режисер задумував зняти ще один фільм про Північ, як це було з "Бобро поржалувати".

Деякі сцени знімалися не тільки на території рідних земель Буна, як було з його минулими роботами. Однією з "чужих" локацій стала Угорщина. Там інколи доводилося працювати по 17 годин, приступивши, наприклад, до зйомок вдень, а закінчивши ранком наступного дня.

 
Трейлер до фільму Кохання - найкращі ліки
Фільм Кохання - найкращі ліки дивитися онлайн

Рецензії на фільм Кохання - найкращі ліки
Додати рецензію
 
И тебя вылечат Ксеркс, 23 вересня 2014
Судя по этой, успокоительной для мужского сердца комедии, полюбить могут и полного дебила, имеющего все признаки полной ипохондрии на неврастеническом лице, склонного постоянно обманывать, падать в обморок при мысли о микробах, визгливо убегать от маленькой собачки и прятаться под стол... А лучший способ избавиться от излишней чувствительности к мнимым болячкам... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
20 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Алёна
Алёна 13 жовтня 2014 20:08
Афигенная комедия, весь зал ржал, приколов много по ходу всего фильма!
Рейтинг повідомлення: 0
 
Настя
Настя 10 жовтня 2014 07:45
Очень хороший, позитивный и с притяным юмором фильм. Смеялись до слез, вышли в прекрасном настроении.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 26 вересня 2014 20:45
Всем привет. Фильм хорош. Смеялись до слез. Юмор для аудитории 30+. Фильм слегка просел во второй половине, но под конец вернулся к 10 баллам. На мой взгляд лучшая комедия этого года.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw