Фільм Пароль "Риба-Меч"


Swordfish
Рік:  2001
Країна:  США
Режисери:  Домінік Сена
Студія:  Warner Bros., Village Roadshow Pictures
Жанр:  бойовик, кримінал, трилер
Бюджет:  102 млн. дол. США
Прем’єра (у світі):  04.06.2001
Тривалість:  99 хв
Вікові обмеження (років):  16
Рейтинг IMDB:  6.50/10 (Голосів: 176 520)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

6.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Опис фільму Пароль "Риба-Меч"

 Один з найнебезпечніших шпигунів в світі харизматичний Гебріел Шир, що працював колись на ЦРУ, а що нині став геніальним злочинцем, замислює вкрасти 9 мільярдів доларів з нелегальних урядових фондів. Для цього йому потрібні допомога суперхакера, здатного зламати систему безпеки будь-якої комп'ютерної мережі. Таким умільцем є Стенлі Джобсон, який недавно відсидів термін за злом ФБР. В результаті Джобсон залишився без гроша, без улюбленого заняття, а головне - без улюбленої дочки Холлі. Гебріел і його чарівна партнерка Джінжер заманюють Стенлі в своє зухвале підприємство, обіцяючи хакерові те, від чого він не може відмовитися - в обмін на виконану роботу він отримає опікунство над дочкою і шанс почати нове життя. Проте, узявшись за реалізацію цієї складної і ризикованої операції, Стенлі раптом розуміє, що він лише пішак у великій грі.

Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм Пароль "Риба-Меч"

09 лютого 2019
«Пароль «Риба-меч» (2001) – типовий представник тої незліченної когорти фільмів, яких в народі називають «прохідними». Правда, у випадку з даним фільмом відчувається нереалізований потенціал чогось більшого – бюджет у 100 мільйонів доларів, зірковий акторський склад, не найгірші люди на місцях режисера та сценариста. Чого ж вийшов посередній фільм? В центрі сюжету... Детальніше
Оператор007Ім’я:
05 березня 2021
Ваш коментар
Тарас
Тарас (Киев) 22 липня 2010 07:38
0

Дуже довго відкладав, і от нарешті віддивився вчора. Легке розчарування. Візуал просто шик, зате все інше повний пшик. Сценарій - нижче плінтуса. З акторських ролей сподобався хіба Траволта, і то просто на фоні інших. Звукова доріжка невпопад. Режисеру - незарах.
.
Гость
Гость 13 лютого 2010 16:35
0
фильм меч просто супер я обажаю его!
.