Фільм Помилка часу (2014)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Помилка часу
 
Помилка часу
Time Lapse
Рік: 2014
Країна: США
Режисери: Бредлі Кінг
Жанр: трилер, фантастика
Прем’єра (в Україні): 03.03.2016
Прем’єра (у світі): 19.04.2014
Тривалість: 104 хв
Дистриб’ютор: Каскад Україна
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.20 / 10 Голосів: 54
Очікування фільму  |   Ваша оцінка:
Опис фільму Помилка часу
 

Знання власного майбутнього може зробити людину всесильною, або знищити її життя. Коли троє друзів знаходять у сусіда навпроти машину, що робить знімки завтрашнього дня в їхній кімнаті, вони вирішують використати її в своїх цілях. Фінн, мріючи стати художником, допомагає собі ідеями для нових картин, Джаспер пише виграшні номери на ставках, а Келлі, здається, просто рада за свого бойфренда і друга. Все йде відмінно, поки один із них не стає занадто жадібним, а події на фотографіях перетворюються на драму. Друзі втрачають довіру один до одного і отримують залежність від таємничої машини.

"Помилка часу" - це науково-фантастичний інді трилер і режисерський дебют Бредлі Кінга. Тема фільму близька до картини 1944 року "Це трапилося завтра", яка двічі номінувалася на Оскар. У фантастичній стрічці герой почав отримувати випуски газет наступного дня. Також подібна машина була в одній із серій популярного американського телесеріалу "Сутінкова зона".

У фільмі Бредлі Кінга знявся відомий актор Джон Ріс-Девіс, який грав у "Індіані Джонсі", "Володарі перснів" та ін. Але, на жаль, сцени з його участю не увійшли до фінального варіанту "Помилки часу".

Персонаж доктора Хайдекера майже напевно є образом німецького філософа Мартіна Хайдеггера, який писав про вплив часу, понятті смертності та про зближення людини і техніки.

Творці фантастичного трилера повністю самі займалися фінансуванням. Довелося писати сценарій так, щоб він не виходив за рамки обмеженого бюджету.

Прем'єра картини "Помилка часу" відбулася на Брюссельському кінофестивалі фантастичних фільмів. Режисерський дебют Бредлі Кінга заробив багато нагород на різних фестивалях, у тому числі на Лондонському кінофестивалі незалежного кіно.

 
Трейлер до фільму Помилка часу
Фільм Помилка часу дивитися онлайн

Рецензії на фільм Помилка часу
Додати рецензію
 
Эта ужасная, ужасная машина Ксеркс, 06 лютого 2016
"Ошибка времени" Сюжет этой картины о временных парадоксах исполнен легкой бредовости, большей частью крайне трудно, если вообще возможно, понять мотивацию персонажей и к чему они привязываются в своих решениях и действиях. Тем не менее, снято весьма любопытно, да и смотрится просто отлично! Никому не известный режиссер Брэдли Кинг произвел наглядную демонстрацию такого,... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
18 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 08 березня 2016 19:50
Отстой и бредятина. Не тратте денег, а главное времени. Кино ужасное и редкое г... Давно такого не видел. Несколько раз подрывались уйти, очень сожалеем, что пошли. Ребята, не надо это смотреть
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 березня 2016 09:45
Этот кино даже в "Дрим Тауне" идет? Так оно же 2014 года.. Не стесняются с людей по 90 грн. брать. О фильме: идея хорошая, реализация слабовата, в том числе из-за бюджета - действия происходят в основном в 2 маленьких комнатках.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 02 березня 2016 23:09
Херня как-то.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw