Фільм VII Фестиваль Бразильського Кіно


VII Фестиваль Бразильського Кіно
Рік:  2018
Країна:  Бразилія
Жанр:  фестивальний
Прем’єра (в Україні):  09.11.2018
Прем’єра (у світі):  09.11.2018
Вікові обмеження (років):  16

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 50% відвідувачів

Опис фільму VII Фестиваль Бразильського Кіно

 Програма фестивалю.

"ПЕЛЕ. НАРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДИ". Поразка бразильської збірної на чемпіонаті з футболу у 1950 році стала національною трагедією для всієї країни, саме тоді юний Едсон ду Насіменту (Пеле) присягнувся здобути світовий кубок для рідної Бразилії. Але пробитися в світ професійного футболу хлопчику із бідної сім’ї, який не мав навіть спортивного взуття, виявилось дуже складною задачею. Проте вже з семи років юний гравець на прізвисько Пеле почав виступати за місцеву дитячу команду, в п’ятнадцять він став гравцем футбольного клубу “Сантос”,  а вже в 17 років його запросили в національну збірну, де йому випала нагода здобути омріяний кубок…

"IВАН – ПОВЕРТАЮЧИСЬ У МИНУЛЕ". 1942 році Іван Бойко був вивезений із рідного села на Тернопільщині на примусові роботи до Німеччини. У 1948 році він емігрував до Бразилії і довгий час не відвідував Україну, але залишився вірним культурним традиціям своєї країни за допомогою музики. 68 років потому, фільм документує повернення 91-річного Івана на Батьківщину, де він відвідує своїх родичів і рідне село. Візуальні та звукові образи, що виникають при читанні щоденників Івана, ретранслюють власний досвід емігрантського життя і таким чином досягають нашої власної уяви.

"РІО". У бразильських джунглях браконьєри викрадають пташеня рідкісної породи «блакитний ара». По дорозі у США, папузі пощастило втекти та потрапити до маленької дівчинки Лінди, яка дає йому ім’я Блу. Він безтурботно живе у комфортній клітці, допоки не з'являється молодий орнітолог Туліо з новиною про те, що Блу — останній самець цього рідкісного виду, і що в далекому сонячному Ріо-де-Жанейро проживає остання самка такого ж виду — Перлинка. Тож Лінда з Блу вирушають у Бразилію. Там їх чекають нові зустрічі, небезпеки та карколомні пригоди. Під час подорожі Блу із Ліндою змінюють свій погляд на життя, знаходять нових друзів та своє кохання.

Код сторінки на твій  блогфорум


Рецензії на фільм VII Фестиваль Бразильського Кіно

На цей момент рецензії немає. Ви можете бути першим її автором!Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар

Схожі фільми