Фільм Таємничий лісРейтинг КІНО-ТЕАТР

9.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Опис фільму Таємничий ліс

Дія картини розвертається в Пенсільванії. Головні герої фільму - члени сільської громади Ковінгтон, які відчувають постійний страх через те, що їм здається, начебто в місцевому лісі живуть міфічні істоти. Через це ніхто з них не насмілюється залишати своє селище й заходити в ліс. Але одного раз допитливий і свавільний Люций Хант (Хоакін Фенікс), утомлений жити в повній ізоляції від зовнішнього миру, вирішує все-таки порушити це табу й вийти за межі села. Сміливий учинок парубка загрожує повністю змінити майбутнє жителів Ковінгтона, що безмовно підкоряються усталеним там порядкам.

Код сторінки на твій  блогфорум

Рецензії на фільм Таємничий ліс

09 січня 2006
Мы все любим тайны и загадки. Потому что их разгадывание интригует и порою пугает. Потому что нам просто любопытно узнать ответы. Как раз на этом качестве человеческой натуре и паразитирует удачливый индус М. Найт Шьямалан, на премьеру последнего творения которого "Таинственный лес" мы и отправились в кинотеатр "Жовтень". Будучи фанатом творчества... Детальніше
Alien


Ім’я:
13 листопада 2019
Ваш коментар
Кали_
Кали_ (Киев) 21 травня 2009 06:51
0

На самом деле, фильм называется "Поселение", это триллер, но не мистика. И вообще, скорее некоммерческое кино, которое наши прокатчики пытались прокатить в кинотеатрах под интригующим названием.
В целом фильм очень понравился: хорошие актеры, прекрасная игра, хороший сюжет.
Фильм не "грузит", но заставляет задуматься.
и однозначно не экшн)))
Просто хорошее качественное (причем, почти не по-американски качественное) кино.
.

Схожі фільми