Фільм Вулкан


Вулкан
Рік:  2018
Країна:  Україна, Німеччина
Режисери:  Роман Бондарчук
Студія:  Tato Film, Elemag Pictures
Жанр:  драма, комедія
Бюджет:  9.99 млн. грн.
Прем’єра (в Україні):  04.04.2019
Прем’єра (у світі):  01.07.2018
Тривалість:  104 хв
Вікові обмеження (років):  12
Дистриб’ютор:  UFD
Бокс-офіс:  368 598 грн.
Рейтинг IMDB:  6.80/10 (Голосів: 467)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 102

Очікування фільму

Ваша оцінка:
Ви не проголосували
Цей фільм чекали 75% відвідувачів

Опис фільму Вулкан

 Південь України. Лукас в білому джипі везе на кордон до окупованого Криму місію ОБСЄ. Після того, як на своєму шляху вони заправили машину, автомобіль заглох прямо посеред безлюдного степу. Навколо тільки почорнілі соняшники та палюче сонце. Лукас вирішив піти на пошук допомоги, але коли повернувся, то не виявив машину на попередньому місці. У подиві чоловік намагається знайти хоч якихось людей і взагалі зрозуміти, що тут відбувається. Саме з цього моменту в його житті починається море абсурду та неймовірних подій. Скрізь будуть дивні люди, жорстокість і несправедливість. На своєму життєвому шляху Лукас зустріне колишнього директора рибзаводу Вову, який багато для хлопця відкриє. Лукас буде тільки мріяти, щоб вибратися з цієї паралельної реальності.

Детальніше
Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Вулкан Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Вулкан

21 липня 2018
Удивительно тонкий и сильный фильм молодого херсонского режиссера Романа Бондарчука был презентован на старте шестого дня 9-го ОМКФ. Напомним, именно Бондарчук победил год назад в национальной конкурсной программе с лентой "Диксиленд". В этот раз первенствовать не удалось, но можно смело констатировать: в Украине есть сильные, перспективные режиссеры, умеющие снимать нерядовое... Детальніше
Ксеркс

18 липня 2018
Не хотим сказать ничего плохого про фильм «Дикое поле» Ярослава Лодыгина по роману Сергея Жадана «Ворошиловград» - мы его еще просто не видели, по той простой причине, что он еще не завершен. А вот фильм «Вулкан» Романа Бондарчука, защищающий честь Украины в международном конкурсе 9-го Одесского Международного кинофестиваля, куда более... Детальніше
Алексей Першко


Ім’я:
06 липня 2020
Ваш коментар
vsolonenko
vsolonenko (Киев) 13 квітня 2019 09:28
0

Головний герой не викликає симпатії, більшість персонажів виглядають недостовірними.
 
Весь фільм він поводиться пасивно, такий собі баран що іде куди ведуть, часом він також істерить і тупить.
 
Херсонщина, десь за кількадесят кілометрів від Каховки, постає відокремленим світом, де немає заправок, мобільного зв'язку, для місцевих не існує Президента і інших державних інститутів.
 
Ідея зрозуміла, і можна сприйняти як належне невідповідність реальній Херсонщині.
 
А що мені різало очі весь фільм -- це невідповідність поведінки персонажів тому як поводяться реальні люди на Півдні.
 
Там дійсно Дике Поле, і люди там живуть загартовані. Не розслаблені ідіоти-пофігісти як у фільмі, а суворі, гонорові і конкретні чоловіки і жінки, що навіть коли байдикують виглядають дуже діловими. І вдягатися стараються пристойно, навіть коли нема чого вдягнути.
 
І занедбаний двір місцевого Вови нічим не нагадує двори у херсонських селах.
 
Ще у Вови є КамАЗ і рибальський човен, на ходу. Це недешеві засоби виробництва, тобто Вова ними мав би заробляти гроші, в тому числі на підтримання їх у робочому стані, та і просто заправляти КамАЗ-самоскид недешеве задоволення.
 
І от цей Вова більшу частину фільму збирає брухт із металошукачем. І каже на базарчику -- тепер у мене є бізнес!
 
Це про новий металошукач.
 
Загальне враження дуже неприємне.
 
А картинка красива, тут нічого поганого не скажу. Звук теж на висоті.
 
Ще був препаскудний глумливий епізод із відправкою молодих хлопців на в
.
Оленка
Оленка 08 квітня 2019 08:25
0
навіщо ставити сеанс у зеленому залі, якщо ви знаєте , що цей фільм збирає мало глядачів..я сьогодні хотіла подивитись фільм "Вулкан" однак мені відмовили, тому що я була одна. я знаю , що в червоному залі можна показувати фільм якщо одна людина прийшла на сеанс.. дуже розчарована. більше не буду ходити у ваш кінотеатр, тому що це вже не вперше. така ж ситуація була і з фільмом "Гіркі жнива". чому я не можу здійснити перегляд і підтримати українські фільми у вашому кінотеатрі.
.
Анна
Анна 06 квітня 2019 13:07
0
Еще один украинский фильм, который невозможно увидеть в Запорожье. Это тоже юг Украины и Дикое поле, но не настолько дикое и совковое, чтобы обходить нас стороной.
.
Правдоруб
Правдоруб 27 березня 2019 14:22
0
Очередной политический ангажированный кал. Расходимся
.

Схожі фільми