Увійти через
facebook
 

Фільм Люди Ікс 2


X2
Рік:  2003
Країна:  США, Канада
Режисери:  Брайан Сінґер
Студія:  20th Century Fox
Жанр:  бойовик, комікс, фантастика
Бюджет:  110 млн. дол. США
Прем’єра (у світі):  24.04.2003
Тривалість:  134 хв
Вікові обмеження (років):  13
Рейтинг IMDB:  7.40/10 (Голосів: 488 756)

Рейтинг КІНО-ТЕАТР

7.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Опис фільму Люди Ікс 2

Вони - нова ланка в ланцюгу еволюції. Кожний із них був народжений у результаті унікальної генетичної мутації, що наділила їх з дитинства незвичайними здібностями. У світі, де панують ненависть і забобони, вони - примха науки й каприз природи. Цих ізгоїв ненавидять і бояться ті, хто не здатний зрозуміти і прийняти їхню індивідуальність. І все-таки, незважаючи на неуцтво й агресивність мас, Люди Ікс і тисячі мутантів, розкиданих по усьому світі, виживають і кидають виклик своїм пригноблювачам.

Під керівництвом професора Чарльза Ксав’є, телепата зі світовим іменем, обдаровані учні навчилися контролювати й управляти своїми дивними здібностями в інтересах людства. Вони захищають світ, який їх боїться.

Код сторінки на твій  блогфорум

Фільм Люди Ікс 2 Дивитися онлайн

Рецензії на фільм Люди Ікс 2

07 січня 2006
В этой серии "Людям Икс" придется сражаться с Страйкером и его мутантами, которыt слепо и безоговорочно слушаются приказов Страйкера. Основная задача Страйкера уничтожить всех мутантов на земле, он в какой-то мере мстит мутантам, из-за того, что его сын-мутант довел свою мать и жену Страйкера до самоубийства. История начинается с того самого... Детальніше
Kara


Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар