Фільм Люди Ікс 2 (2003)

Увійти через
Реєстрація
 
Фільм Люди Ікс 2
 
Люди Ікс 2
X2
Рік: 2003
Країна: США, Канада
Режисери: Брайан Сінґер
Студія: 20th Century Fox
Жанр: бойовик, комікс, фантастика
Бюджет: 110 млн. дол. США
Прем’єра (у світі): 24.04.2003
Тривалість: 134 хв
Вікові обмеження (років): 13
Рейтинг IMDB:    Люди Ікс 2
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
7.50 / 10 Голосів: 8
Опис фільму Люди Ікс 2
 

Вони - нова ланка в ланцюгу еволюції. Кожний із них був народжений у результаті унікальної генетичної мутації, що наділила їх з дитинства незвичайними здібностями. У світі, де панують ненависть і забобони, вони - примха науки й каприз природи. Цих ізгоїв ненавидять і бояться ті, хто не здатний зрозуміти і прийняти їхню індивідуальність. І все-таки, незважаючи на неуцтво й агресивність мас, Люди Ікс і тисячі мутантів, розкиданих по усьому світі, виживають і кидають виклик своїм пригноблювачам.

Під керівництвом професора Чарльза Ксав’є, телепата зі світовим іменем, обдаровані учні навчилися контролювати й управляти своїми дивними здібностями в інтересах людства. Вони захищають світ, який їх боїться.

 
Трейлер до фільму Люди Ікс 2
Фільм Люди Ікс 2 дивитися онлайн

Рецензії на фільм Люди Ікс 2
Додати рецензію
 
Люди Икс-2 (от Kara) Kara, 07 січня 2006
В этой серии "Людям Икс" придется сражаться с Страйкером и его мутантами, которыt слепо и безоговорочно слушаются приказов Страйкера. Основная задача Страйкера уничтожить всех мутантов на земле, он в какой-то мере мстит мутантам, из-за того, что его сын-мутант довел свою мать и жену Страйкера до самоубийства. История начинается с того самого... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw