Фільм Зелена кофта (2013)

Увійти через
Реєстрація
 
фильм Власть
Фільм Зелена кофта
 
Зелена кофта
Зеленая кофта
Рік: 2013
Країна: Україна
Режисери: Володимир Тихий
Жанр: психологічний, трилер
Прем’єра (в Україні): 20.03.2014
Прем’єра (у світі): 26.09.2013
Тривалість: 100 хв
Вікові обмеження (років): 16
Дистриб’ютор: Артхаус Tрафік
Рейтинг КІНО-ТЕАТР   |   Ваша оцінка:
6.92 / 10 Голосів: 13
Опис фільму Зелена кофта
 

Події трилера обертаються навколо зникнення маленького хлопчика. Коли міліція закриває справу, так і не розкривши її, старша сестра хлопчика вирішує взяти справу в руки і знайти брата сама. У неї навіть є підозри на рахунок того, хто вбивця, кому потрібно помститися. Тепер діло за малим, вловити випадок і покарати винного досить жорстокими методами.

Володимир Тихий вітчизняному глядачеві малознайомий, хіба що любителям фестивального кіно. Він був одним з режисерів кіноальманахів "Мудаки. Арабески " так недавнім " Україна, гудбай "і взагалі вважається зараз одним з двигунів сучасного українського кінематографа.  Вирішивши затвердитися не тільки як продюсер і режисер короткометражок, він знімає свій другий повнометражний фільм, "Зелену кофту". Цей досить жорсткий гостросюжетний трилер являє собою історію про помсту, на шлях якої змушена стати зовсім ще безневинна дитина, дівчинка-підліток. Кінцеві сцени фільму знімалися у вузьких київських підворіттях Подолу. Під час зйомок використовувалися бутафорська голова, небезпечні трюки і деяка кількість піротехніки. Продюсерами проекту виступила компанія Артхауз Трафік. Всіма силами підтримуючи кінематограф країни, Володимир Тихий знімаючи цей фільм не тільки потурає своїм творчим поривам, а й займається благородною справою. Так, він намагається повернути інтерес до вітчизняного кіно шляхом його видової різноманітності. Що ж, це похвально і хочеться сподіватися, що все з нашим кіно буде добре.

 
Трейлер до фільму Зелена кофта
Фільм Зелена кофта дивитися онлайн

Рецензії на фільм Зелена кофта
Додати рецензію
 
Падший ангел мести Алексей Першко, 19 березня 2014
Из всех снятых и выпущенных на отечественные экраны при содействии государства в лице Агентства по вопросам кино украинских фильмов лента Владимира Тихого «Зеленая кофта» является самой современной. При том условии, что под современностью подразумевается стилистическая и содержательная солидарность с таким феноменом европейского кино, как румынский кинематограф последних 10 лет. Или... Детальніше
 
Коментарі
 
Ім’я
21 лютого 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 18 травня 2016 18:28
Андрей 24 марта 2014 22:58
О Боги
это такой провал...
просто не хочу даже комментировать, все и так ясно.
Этот фильм действительно РЕАЛЬНАЯ жизнь,а не галимая стрелялка или зомби пожирающие себе подобных.Достойный на просмотр и обдумывание.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 липня 2014 07:00
а з чим ви зрівнюєте , з Трансформерами з багато мільйонним бюджетом, чи з Гарі Потером Well)) всьому свій час , а Українське кіно людям потрібне ( Українцям звісно)
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 06 квітня 2014 06:41
фу
Рейтинг повідомлення: 0
 
Андрей
Андрей 24 березня 2014 22:58
О Боги
это такой провал...
просто не хочу даже комментировать, все и так ясно.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Схожі фільми
 fk tw