"28 днів потому" отримає новий сиквелФото: кадр з фільму
Ми вже бачили, що відбувається через 28 днів і 28 тижнів після зараження, і тепер у нас нарешті з'явився шанс повернутися назад в спустошений зомбі світ 28 днів потому.
Денні Бойл, який був режисером знаменитого постапокаліптичного фільму, возз'єднався зі сценаристом (і режисером Ex Machina) Алексом Гарлендом, щоб запланувати друге продовження свого знаменитого фільму 2002 року. Фільм розкрив молоду зірку Киллиана Мерфі в ролі Джима, велосипедного кур'єра, який прокидається від коми в покинутій лікарні. Події швидко посилюються і стають все більш жахливими, оскільки Джим вирішується знайти пустельний центральний Лондон, перш ніж виявить, що вся Великобританія померла від спалаху викликає зомбі вірусу «Люті».
За 28 днів потому були не такі вже й великі 28 тижнів опісля, в яких знімалися такі герої, як Роберт Карлайл і Джеремі Реннер, і які розповідали історію про приречену спробу НАТО перезапустити суспільство в розореній зомбі Британії. Перспектива третього фільму, який раніше називався «28 місяців потому», за останні 12 років вирувала, і тепер Бойл повідомив, що він і Гарланд розробили «прекрасну ідею» для нового фільму.
Тегі: дэнни бойл
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 23 червня 2019


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено