54-річна Демі Мур хоче всиновити дитину


54-річна Демі Мур хоче всиновити дитину
Як повідомили західні ЗМІ, 54-річна Демі Мур хоче всиновити дитину і незабаром має намір почати процес усиновлення. Дочки актриси - 29-річна Румер, 26-річна Скаут і 23-річна Таллула - давно виросли і живуть окремо. Демі живе одна, і їй це набридло. До того ж, як стверджують ЗМІ, Демі надихнуло нещодавнє рішення Мадонни, яка в цьому році вдочерила чотирирічних дівчаток-близнят - Естер і Стеллу. Мур захотілося взяти приклад зі співачки.
Правда, виховувати дитину, якого хоче всиновити актриса, їй доведеться одній, оскільки в особистому житті Демі останнім часом спостерігається затишшя. Нагадаємо, що першим чоловіком актриси був співак Фреді Мур. Зі своїм другим чоловіком і батьком трьох дочок - Брюсом Віллісом - вона розлучилася 19 років тому. З тих пір актриса встигла вийти заміж за Ештона Катчера, з яким вона розлучилася через його зради в 2013 році.
Після третього розлучення у Демі було чимало відомих кавалерів, включаючи Алекса Родрігеса, Віто Шнобеля, Гаррі Мортона. Мур приписували навіть роман з принцом Ендрю.
Тегі: деми мур
Сергей Задко 27 липня 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено