55-річний Том Круз вистрибнув з вікна багатоповерхівки


55-річний Том Круз вистрибнув з вікна багатоповерхівки

 55-річний Том Круз знову вразив своїх шанувальників. На зйомках шостої частини франшизи "Місія нездійсненна", яку зараз знімають в Лондоні, він наважився на черговий ризикований трюк.

Натовп глядачів, присутніх поспостерігати за зйомками, в жаху ахнула, коли Том, що з'явився в отворі відкритого вікна в багатоповерховій будівлі, видерся на підвіконня, а потім стрибнув прямо вниз.
Хоча Круза, зрозуміло, забезпечили страхувальним торосом, і розбитися на смерть він не міг, виглядало це все одно лякаюче. Ця сцена справила тим сильніше враження, оскільки Том тільки недавно залікував травму, отриману в серпні при виконанні іншого небезпечного трюку.
Тоді він мав перестрибнути з однієї будівлі - на дах іншого. Звичайно, впасти вниз він не міг - у актора була страховка. Однак ніхто не очікував, що стрибаючи, Том промахнеться і з усієї сили вдариться об стіну будинку.
Оскільки Том ухитрився після цього самостійно видертися на дах і навіть піднятися, всі подумали спочатку, що він відбувся легкими ударами. Але, як виявилося, актор просто перебував під впливом шоку, і не відразу відчув біль. Обстеження показало: Т.Круз зламав щиколотку і отримав, до того ж, травму голови.
Тегі: том круз
Сергей Задко 17 січня 2018


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено