57-річний Х'ю Грант вперше вирішив одружитися


57-річний Х'ю Грант вперше вирішив одружитися

 Голлівудський актор Х'ю Грант, який недавно став батьком в п'ятий раз, нарешті вперше одружується в свої 57 років. Його обраницею стала шведський телепродюсер Анна Елізабет Еберштайн. У пари є двоє спільних дітей, але ім'я та стать недавно народженої дитини поки що не розголошуються.

Джерело з оточення актора розповіло виданню The Sun: "Ніхто з друзів Х'ю і не думав, що цей день колись настане. Скоро він стане не тільки пенсіонером, але і зразковим сім'янином".
Про знаменну подію стало відомо завдяки оголошенню, яке з'явилося в реєстраційній палаті Кенсінгтон і Челсі, що знаходиться недалеко від будинку актора.
Нагадаємо, колишня кохана Х'ю Гранта Елізабет Херлі розкрила секрет про народження у актора п'ятої дитини. Коли знаменитість запитали, чи не здивована вона кількістю дітей у її колишнього цивільного чоловіка, Херлі відповіла наступне: "У нього вже п'ята народилась минулого тижня. Тепер у нього п'ятеро дітей. Йому було вже за 50, коли вони все з'явилися на світ. Батьківство явно пішло йому на користь. Він з жалюгідної людини перетворився в більш-менш стерпного ".
Тегі: хью грант
Сергей Задко 20 травня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено