60-річна Шерон Стоун розлучилася з молодим бойфрендом


60-річна Шерон Стоун розлучилася з молодим бойфрендом
Фотография: DR, Instagram

 В кінці минулого тижня 60-річна Шерон Стоун поділилася з шанувальниками в Інстаграм кадрами, які були зняті в стилі еротичного трилера «Основний інстинкт». У коментарях до фотографій можна знайти багато чудових коментарів, включно з тим, як пощастило 41-річному бойфренду актриси. Однак сьогодні підприємець Анджело Боффа всіх засмутив: він повідомив, що розлучився з Шерон ще кілька місяців тому.

Мільйонер дав інтерв'ю західному телевізійному каналу, в якому вперше розповів про відносини з Стоун: «Коли чоловік зустрічається з жінкою, яка молодша за нього, - це в нашому суспільстві нормально. Мені здається, що в 2018 році має бути рівність в цьому питанні і по відношенню до жінок. Вік не важливий. Якщо дві людини подобаються один одному, між ними з'являється почуття ».
Далі він продовжив:
"Шерон - приголомшливо красива, як зовні, так і внутрішньо. Вона шикарна жінка, але, на жаль, ми не разом вже десь пару місяців."
Вперше Шерон і Анджело помітили разом на прем'єрі нового серіалу Mosaic, що відбулася 17 січня цього року в Нью-Йорку. Закохані були сфотографовані поза червоної доріжки: вони без збентеження обіймалася і цілувалася. У березні актрису і підприємця-мільйонера знову відобразили всюдисущі папараці. Вони відпочивали на пляжі Майамі. "
Тегі: шэрон стоун
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 16 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено