Google випустив дудл на честь ювілею "Службового роману


Google випустив дудл на честь ювілею

Пошуковик Google в честь кіноюбілею випустив інтерактивний дудл на головній сторінці.

Автором логотипу став Дудлер Джуліана Чен, яка зобразила на дудл одну з найбільш, за її словами, відомих сцен картини, коли персонаж Анатолій Єфремович Новосельцев, - народний артист РРФСР Андрій Мягков, - представляє діалог зі своєю начальницею Людмилою Прокопівною Калугиной, яку виконала Аліса Фрейндліх , і кладе її окуляри собі на ногу.
Саму ж назва  "Google" обіграно впізнаваною деталлю фільму: окулярами головного героя Анатолія Новосельцева. Побачити святковий логотип сьогодні можуть жителі України, Білорусії, Росії та інших країн. А з завтрашнього дня його можна буде знайти в архіві.
"Коли я вперше побачила сцену, де Анатолій кладе окуляри Людмили Прокопівни на черевик, я відразу подумала, що це відмінний кадр для майбутнього дудла! Безумовно у фільмі дуже багато сцен, які не залишають глядачів байдужими - відчайдушні танці Анатолія Єфремовича на вечірці у Самохвалова, уроки граціозності і впевненою ходьби Калугіної, "анонімні" гвоздики, перше незручне побачення головних героїв. Весь фільм я стежила за тим, як Людмила Прокопівна ставала все більш впевненою, пишалася її успіхами і раділа щасливому фіналу", - поділилася враженнями про фільм Чен.
Відзначимо, що двосерійна комедія Рязанова вийшла на екрани в 1977 році, в 1978 художній фільм став лідером прокату, його подивилися більше 58 мільйонів глядачів. У 1979 році "Службовий роман" був удостоєний Державної премії РРФСР імені братів Васильєвих. Кінокартину визнали не тільки глядачі, але і критики і фахівці, а фрази з фільму були розібрані на цитати і стали свого роду народним надбанням.
Сергей Задко 26 жовтня 2017
Like

Ім’я:
12 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3899
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 722
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 700
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 588
Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3" Голдблюм розкрив деталі "Світу Юрського періоду 3"

Актор підігріває інтерес.

29 листопада 2019 0 552