Marvel випустять сольний фільм і серіал про Халка?


Marvel випустять сольний фільм і серіал про Халка?
Ті, хто пильно стежив за становленням Marvel на ринку, добре знають, що картини про Халка не користувалися попитом у глядачів. Перший фільм поза кіновсесвітом з'явився в 2003 році і зібрав суму номінальної самоокупності. Далі, в 2008 році вийшов формальний ребут «Неймовірний Халк», який вже став частиною першої фази фільмів, але не отримав належної уваги ні серед критиків, ні серед глядачів.
Однак після приголомшливого успіху «Месників» інтерес до персонажа моментально зріс і стали з'являтися чутки про можливе продовження. Але що стосовно серіалу?
Віддані фанати повинні пам'ятати, що плани запустити серіал про зеленого гіганта вже були. Режисером тоді призначили Гільєрмо Дель Торо, проте проект був заморожений через відсутність сценариста. Після цього все затихло. Але тепер Лу Ферріньйо, який грав героя в оригінальному серіалі з 1978 по 1982 рік, заявив, що є плани на нову версію серіалу.
«Сказати по правді, вони планують одного разу випустити серіал, і він швидше за все буде зроблений за допомогою CGI. Не думаю, що ми коли-небудь побачимо реальну людину, що грає Халка», - повідав журналістам актор.
На запитання, коли ж вийде цей серіал, Ферріньйо відповів: «Я думаю, до цього ще далеко, тому що через рік вони планують зробити сольник про Халка. Але думаю, що серіал може вийти тільки після того, як вони закінчать знімати «Месників» і «Халка». Мені здається так».
Враховуючи, що кіновсесвіт Marvel скоро вступить в так звану «Третю фазу», поява нової картини або серіалу про Халка цілком імовірні.
Тегі: халк, marvel
Сергей Задко 14 вересня 2014
Like

Ім’я:
12 грудня 2019
Ваш коментар

популярні плітки


Чому Тор вижив в останніх "Месниках"? Чому Тор вижив в останніх "Месниках"?

Пояснюють сценаристи проекту.

01 грудня 2019 0 3904
Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм Емма Уотсон і Сірша Ронан представили новий фільм

Актриси зіграли в проекті «Маленькі жінки».

11 грудня 2019 0 947
Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік Кейт Бекінсейл довела, що їй плювати на вік

І вийшла в світ у відвертій сукні.

10 грудня 2019 0 758
Холланд і Сміт нарешті зустрілися Холланд і Сміт нарешті зустрілися

Після 2 років роботи над проектом.

10 грудня 2019 0 737
Дженніфер Лопес готова до дітей Дженніфер Лопес готова до дітей

Актриса хоче поповнення в сімействі.

10 грудня 2019 0 625