Netflix відповіли на критику нового шоу


Netflix відповіли на критику нового шоу
Фото: Getty
Netflix відреагував на негативну реакцію в зв'язку з анонсом нового проекту Prank Encounters, шоу з прихованою камерою, яке призначене для претендентів.
Гатен Матараццо, відомий тим, що він грав Дастіна в «Дуже дивні справи», виступає в ролі ведучого і виконавчого продюсера серії з восьми епізодів, яка повинна вийти на Netflix в кінці цього року. Після анонса шоу минулого тижня багато хто критикував серіал за потенційно шкідливий вплив на тих, хто шукає роботу.
Прес-реліз Netflix, що описує шоу, говорить: «У кожному епізоді цього страхітливого і веселого розіграшу беруть участь дві абсолютно незнайомі людини, кожен з яких думає, що починає свій перший день на новій роботі. Це звичайна справа, поки їх шляху не стикаються, і ці робочі місця з частковою зайнятістю перетворюються в нічні кошмари». У заяві, випущеній після негативної реакції, представник Netflix сказав: «Жарти в Prank Encounters є страшними, але все прекрасно провели час. Всі учасники прийшли з очікуванням, що це був одноденний досвід і кожному платили за його час».
Тегі: netflix
Джерело: THR
Сергей Задко 19 червня 2019Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено