Новий валентин Йена Сомерхолдера


Як ви знаєте , зірка серіалу "Щоденники вампірів" Йен Сомерехолдер наразі в Лондоні і знімається у фільмі «Аномалія» прем'єра якого планується на 2014 рік. Так само Йен активно користується своїм Твіттером і Інстаграмом, описуючи події, що відбуваються під час його перебування в Лондоні.

Ось як актор підписав свої фото: 1. «Мрію про Каліфорнію в такий зимовий день - або англійське літо ...»

2. «Співаю сентиментальне і сумне « Прощай! » Моєму персонажу Харкіну Ленгему (Harkin Langham) [авт. герой фільму «Аномалія»] ... Дякую усім за цей досвід ... »

3. Чохол на IPhone. Пол Уеслі - це офіційно. Вони нас зловили - час розповісти твоїй дружині ... Дякую devinejoanne і jackie02 за те, що викрили нас і зробили це, попри усі труднощі! »

Що ж до третього фото, багато фанатів спантеличені тим що може означати дана заява і настільки компрометуюче, відверте фото. Невже, Пол Уеслі зрадив своїй дружині. Невже настільки прекрасну пару очікує скоре розлучення?! Нагадаємо читачам що не так давно, в мережі інтернет велися суперечки щодо стосунків Йена Сомерхолдера і його колеги по серіалу «Щоденники Вампіра» Ніною Добрев, а глянець майорів гаряченькими (свіженькими) новинами про чергове розлучення зіркової пари і називали все нові й нові причини їх розставання. Йен Джозеф Сомерхолдер (англ. Ian Joseph Somerhalder, нар. 8 грудня 1978, Ковінгтон, Луїзіана, США) - американський актор. Здобув популярність завдяки ролям Деймона Сальваторе в телесеріалі «Щоденники вампіра» і Буна Карлайла в телесеріалі «Залишитись в живих» Був у відносинах: під час зйомок «Молодих американців» (2000) він зустрічався з починаючим дизайнером Сарою Малейтестой. Вони розійшлися в другій половині 2003, а вже в січні 2004 Йен зустрічався з Нікі Хілтон (сестрою знаменитої Періс Хілтон). Через півроку вони розійшлися. Навесні 2006 року журнал «US Magazine» повідомив, що Йен зустрічається з Меггі Грейс, яка зіграла Шеннон в серіалі «Залишитися в живих». Але актори не підтвердили ці чутки. З грудня 2006 року Йен Сомерхолдер зустрічався з Меган Олд . З 2011 року зустрічався з Ніною Добрев, партнеркою по серіалу «Щоденники вампіра». У травні 2013 року пара розлучилася. Пол Томас Уеслі (англ. Paul Thomas Wesley; при народженні Пол Томас Васілевський (англ. Paul Thomas Wasilewski); нар. 23 липня 1982, Нью-Брансвік, Нью-Джерсі, США) - американський кіноактор і продюсер. Відомий за роллю Стефана Сальваторе з телесеріалу «Щоденники вампіра». У квітні 2011 року Пол таємно одружився на актрисі і фотомоделі Торрі ДеВіто виконавиці однієї з другорядних ролей серіалу «Щоденники Вампіра». 13 травня 2011 на премії «Young Hollywood Awards» він представив Торрі як свою дружину.  

root 10 липня 2013Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено