Адвокат Вайнштейна: "Його дії - не протизаконні"


Адвокат Вайнштейна:

 Адвокат знаменитого продюсера Харві Вайнштейна, звинуваченого в безлічі сексуальних домаганнях, визначив неправомірну поведінку свого клієнта, як "продукт голлівудської культури", назвавши "диван для кастингів" (або ж "в кіно через ліжко") огидною традицією, але зовсім не незаконною.

"Так званий" кастинг на дивані "в Голлівуді не винайшов Харві Вайнштейн", - сказав 69-річний адвокат Біньяміна Брафмана в інтерв'ю The Times.
"Якщо жінка вирішила, що їй потрібно займатися сексом з голлівудським продюсером, щоб просувати свою кар'єру, і насправді це робить, але при цьому вважає це неприйнятним - це не може вважатися згвалтуванням", - продовжив Брафман.
"Ви прийняли усвідомлене рішення про те, що ви готові зробити те, що особисто образливо для вас, щоб просунути свою кар'єру. Тепер, яким би образливим для вас це не вважалося, це не можна назвати злочином з боку продюсера. Дивлячись на все це, не можна назвати таку традицію позитивною. Але репутація цієї індустрії (шоу-бізнес і кіно - Ред.) була такою ще задовго до мого народження ", - сказав адвокат.
Тегі: харви вайнштейн
Сергей Задко 04 березня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено