Адвокати Херд звинуватили Деппа в махінаціях


Адвокати Херд звинуватили Деппа в махінаціях

Американська актриса Ембер Херд зажадала від свого колишнього чоловіка Джонні Деппа подвоїти суму фінансових відрахувань від розлучення на користь благодійних організацій. Адвокати Ембер звинуватили Джонні в махінаціях з виплатою обіцяних 7 мільйонів доларів. Про це повідомляє видання Evening Standard.
Справа в тому, що Джонні несподівано для самої Ембер зголосився направити обіцяну суму в ці фонди самостійно. Дружина запідозрила Деппа в спробі заощадити на розлученні, повернувши собі частину переданої суми у вигляді податкових відрахувань, що підуть жертводавцям за законом.
«Якщо Джонні хоче змінити умови угоди, то ми повинні наполягати на тому, щоб він пожертвував 14 мільйонів доларів, які після податкового вирахування дорівнюватимуть тим 7 мільйонам, які він повинен перевести на рахунок Ембер», - написано в заяві юристів актриси, з поміткою , що вся сума повинна бути перерахована до фондів відразу, а не в розстрочку.
Нагадаємо, що на території США діє закон, який дозволяє в кінці року при заповненні декларації про податки вирахувати суму, витрачену на благодійність. Однак вона не може бути більше 30 або 50 відсотків від валового доходу за вирахуванням дозволених законом утримань. Таким чином, якщо Джонні відправить суму сам, то в кінці року він зможе повернути собі ці ж 7 мільйонів доларів.

Тегі: эмбер херд, джонни депп
Сергей Задко 29 серпня 2016


Ім’я:
14 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено