last-night-in-soho

Актор з «Кремнієвої долини» зіграв в унікальному фільмі


Актор з «Кремнієвої долини» зіграв в унікальному фільмі

 За останні кілька років штучний інтелект навчився не тільки писати вірші і складати симфонії, але і знімати кіно. Так, Томас Міддлдітч, виконавець ролі Річарда Хендрікса в серіалі «Кремнієва долина», в кооперації з режисером Оскаром Шарпом і дослідником даних Россом Гудвином створили фільм Zone Out. Режисером і постановником картини стала нейронна мережа по імені Benjamin. В її обов'язки також входили написання сценарію, монтаж і озвучка.

Це не перший подібний проект команди Шарпа і Benjamin. Автори розробили нейромережу в 2016 році для участі в 48-годинному змаганні на фестивалі науково-фантастичного кіно в Лондоні був створений короткометражний фільм Sunspring, також за участю Томаса Міддлдітча, а в 2017-м - стрічка It's No Game з Девідом Хассельхофф в головній ролі.
У 2018 році Оскар Шарп знову запросив Томаса Міддлдітча для участі в лондонському фестивалі. Нейромережа Benjamin використовувала голосові технології, заміну осіб і імітацію міміки. Benjamin базується на Amazon Web Services. Для заміни осіб використовувалися 11 різних генеративних змагальних мереж (GAN). Вона заснована на відкритій бібліотеці машинного навчання від Google - TensorFlow.
На жаль, автори не встигли закінчити монтаж вчасно, так що фільм не брав участі в конкурсі фестивалю. Деякі голоси залишилися роботизованими, на замінених особах видно артефакти. А втім, дивіться самі:
Сергей Задко 15 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено