Актор Оуен Вілсон втретє стане батьком


Актор Оуен Вілсон втретє стане батьком

 49-річний актор Оуен Уілсон підтвердить своє батьківство щодо третьої дитини. Однак, за однієї умови - якщо незнайомка, яка стверджує, що актор є батьком дитини, проведе ДНК-тест на батьківство. Про це повідомляють інсайдери видання US Magazine.

Днями дівчина, ім'я якої не повідомляється, заявила, що вагітна від Оуена Уїлсона. Актор в свою чергу не здивувався і запропонував зробити тест ДНК. Інсайдер джерела повідомив, що Вілсон готовий оточити дитину батьківською увагою, а також підтримувати фінансово, якщо тест ДНК підтвердить, що це дійсно його дитина.
"Якщо тест на батьківство покаже, що це його дитина, він, звичайно, буде виконувати всі свої батьківські обов'язки", - підкреслив інсайдер.
Нагадаємо, через Оуена Уїлсона, зірку франшизи "Месники" і фільмів "Ніч в музеї" і "Зразковий самець", були евакуйовані постояльці цілого готелю. 49-річний актор грубо порушив правила поведінки, через що спрацювала пожежна сигналізація. І постояльці готелю, багато з яких вже встигли лягти спати, вибігали зі своїх номерів.
Тегі: оуэн уилсон
Сергей Задко 01 липня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено