Актора Кевіна Спейсі звинуватили в расизмі


Актора Кевіна Спейсі звинуватили в расизмі

 58-річний Кевін Спейсі, який нещодавно опинився в центрі секс-скандалу, на цей раз був звинувачений в расизмі. Справа в тому, що глава служби охорони на знімальному майданчику серіалу "Картковий будиночок", 51-річний Ерл Блю заявив про те, що Спейсі, під час зйомок серіалу ніколи не вітався за руку з темношкірими представниками охоронної компанії VIP Protective Services і, більш того , дозволяв собі на їхню адресу нецензурні вислови.

Він також зауважив, що Спейсі в дуже грубій формі сказав своєму агенту про те, що йому не подобається присутність темношкірих охоронців на знімальному майданчику, а також поряд з його трейлером.
Коли Ерл Блу спробував обговорити ситуацію, що склалася з керівництвом проекту, йому сказали, що нічого не можна зробити, адже Спейсі - досить впливова фігура в кіно і скандал нікому не потрібен.
І хоча продюсери серіалу стверджували, що їм було приємно співпрацювати з VIP Protective Services, контракт на 1,1 млн доларів не був продовжений.
Нагадаємо, Netflix відмовилася працювати з Кевіном Спейсі. У Netflix також відмовилися випускати фільм "Гор", в якому Спейсі зіграв головну роль і був продюсером.
Тегі: кевин спейси
Сергей Задко 17 січня 2018


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено