last-night-in-soho

Акторам "Титаніка" до сих пір платять гонорар


Акторам

 Колишній актор Різ Томпсон (Reece Thompson) розповів Business Insider про те, що до сих пір отримує гроші за зйомки в "Титаніку", навіть через 20 років після виходу картини в прокат. У віці 5 років він зіграв у фільмі Джеймса Кемерона "маленького ірландського хлопчика", пасажира третього класу, який трагічно гине разом з матір'ю і сестрою під час катастрофи. У нього було три сцени і один рядок  з реплікою.

До "Титаніка" Томпсон виграв конкурс талантів і став моделлю. Одного разу його агент запропонував його матері два потенційних проекту: поява в рекламі мережі заправок або зйомки в "великому фільмі". Рекламний ролик був більш надійним варіантом, так як гарантував гідні гроші за кілька годин роботи, але мати Томпсона вирішила ризикнути.
"Моя мама говорила:" Давай просто зробимо це, буде круто. Навіть якщо фільм вийде відстійні, ми це побачимо "", - говорить Різ.
Роль в "Титаніку" була для нього дебютом у великому кіно, але після цього Томпсон кинув акторське мистецтво. Зараз чоловікові вже 25 років і він працює директором по digital-маркетингу в компанії Brian Head Resort - гірськолижному курорті в Юті.
За словами Томпсона, він мало що пам'ятає зі зйомок "Титаніка" або прослуховуванні для них. Однак чоловік зазначив, що йому було складно відтворити ірландський акцент в такому віці, тому що він навіть не до кінця розумів, що таке акцент.
За словами Томпсона, в п'ять років за зйомки в трьох сценах "Титаніка" він отримав 30 тисяч доларів. Йому платили за фіксованою ставкою за час, проведений на знімальному майданчику. Зароблені гроші його сім'я інвестувала і поклала в банк. Велика частина цієї суми пішла на освіту, машину і повсякденні витрати Томпсона.
Однак за фільм йому продовжують щокварталу платити гроші. У перші роки після виходу картини він отримував "тисячі доларів", іноді суми збільшувалися, наприклад коли фільм з'явився на відеокасетах і DVD в 1998 і 1999 році. Однак Томпсон не помітив збільшення доходів за перевипуску фільму в 3D в 2012 році.
Це можна пояснити тим, що відповідно до умов роботи акторів, вони отримують певну суму одноразово за вихід фільму на DVD, телебаченні і за публікацію в нових медіа. Конкретна сума залежить від контракту актора і успіху фільму. Актори масовки не отримують цих виплат.
Зараз Томпсон отримує від 200 до 300 доларів щорічно у вигляді відрахувань. Спочатку він навіть відчував дивну радість від того, що отримав чек за фільм, що вийшов 12 років тому. Але з часом перестав надавати цьому значення.
"Це зазвичай буває не так:" О, коли ж я отримаю новий чек за "Титанік". Зазвичай коли це відбувається я такий: "О, круто, додаткові 100 доларів" ", - зізнається хлопець.
Незважаючи на те, що суми незначні, Томпсон сподівається, що йому продовжать виплачувати гроші.
Щороку американська гільдія акторів виплачує залишкових відрахувань на близько 1,5 мільйона доларів. Томпсону і іншим акторам продовжать виплачувати гроші щороку, поки фільм збирає аудиторію в кінотеатрах і на телебаченні. У теорії навіть їхні нащадки зможуть отримувати якісь залишки коштів.
Тегі: титаник
Сергей Задко 27 січня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено