Актриса Емі Шумер повідомила про свою вагітність


Актриса Емі Шумер повідомила про свою вагітність
Фото: INSTAGRAM, Getty

 Комедійна актриса Емі Шумер відома своїм невичерпним почуттям гумору. Навіть новина про свою першу вагітності зірка не змогла повідомити серйозно і сильно здивувала шанувальників. Радісною звісткою блондинка поділилася вельми незвичайним способом. Для початку, вона розмістила в своєму Інстаграм недавню австралійську фотографію принца Гаррі і вагітної Меган Маркл, що підтримує свій кругленький живіт. За допомогою фотошопу зірка замінила особи королівських осіб на своє і чоловіка - Кріса Фішера.

Незвичайний фотоколаж супроводжувала інтригуюча підпис: «Є дуже цікава новина. Пройдіть на сторінку Джесіки (Йеллін - кореспондент CNN в Білому домі). Все найважливіше і необхідне там ». Зацікавлені користувачі, перейшовши на сторінку журналістки, виявили ще більш дивний пост - фото зі списком кандидатів у сенатори на вибори від різних штатів. Здавалося б, що може бути в цьому цікавого і важливого для Шумер? Найбільш уважні шанувальники актриси дійшли до кінця замітки і виявили сюрприз.
Нагадаємо, Емі Шумер вийшла заміж за американського шеф-кухаря Кріса Фішера, в лютому цього року. Закохані зустрічалися всього три місяці до весілля. Для обох подружжя (кожному по 37 років) малюк стане першим.
Тегі: эми шумер
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 23 жовтня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено