last-night-in-soho

Амаль Клуні ніжно привітала чоловіка з нагородою


Амаль Клуні ніжно привітала чоловіка з нагородою

 У четвер, 7 червня, в Голлівуді відбулася 46-а церемонія вручення премій Американського інституту кіномистецтва (American Film Institute Life Achievement Award). Цього року лауреатом премії став Джордж Клуні.

Підтримати 57-річного актора прийшла дружина Амаль, яка раніше була названа найстильнішою жінкою на весіллі у принца Гаррі і Меган Маркл. Пара не приховувала ніжних емоцій на публіці. Після оголошення результатів Амаль Клуні піднялася зі своїм чоловіком і, переповнена радістю, ніжно поцілувала його. Такий прояв щирих почуттів настільки сподобалося учасникам кінопремії, що вони не дотримали захоплення і привітали актора бурхливими оплесками.
Що ж стосується вбрання дружини Клуні, то вона виглядала бездоганно. Для світського заходу Амаль наділа розкішну сукню від Prada. Ніжно-рожева сукня зі стильною вишивкою і розрізом виглядала на Амаль ідеально. Крім того, дружина Клуні підібрала золотаві босоніжки і клатч до елегантного образу. Завершила свій "лук" великими сережками з фіолетовим камінням.
Тегі: джордж клуни
Сергей Задко 09 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено