last-night-in-soho

Анджеліна Джолі чесно висловилася про косметику


Анджеліна Джолі чесно висловилася про косметику

 Актриса, мати шістьох дітей і навіть посол ООН, - все це Анджеліна Джолі, яка нещодавно дала чесне інтерв'ю журналу InStyle. Знаменитість розповіла про експерименти із зовнішністю в молодості, про те, як використовує косметику, і, звичайно, про виховання дітей.

В інтерв'ю Джолі розповіла, що в юності була шибеником: не боялася нанести занадто багато косметики на обличчя, а одного разу зовсім пофарбувала волосся в синій колір (як зараз модно!). Зараз Анджеліна хоч і має можливості використовувати будь-які косметичні засоби, з макіяжем вона акуратна. На думку артистки, справжня краса знаходиться всередині людини.
"Розум - ось що по-справжньому красиво. Коли ти бачиш чийсь жвавий розум - це сексуально. Але якщо у тебе темне серце - ніщо тобі не допоможе," - переконана Джолі.
Актриса стверджує, що кожна людина має право на свободу вибору. І цьому вона вчить своїх дітей, допомагаючи їм зрозуміти, чого вони хочуть насправді.
"Мама завжди говорила мені: «Що у тебе на душі?» Я намагаюся ставитися до дітей так само, "- цитує слова Анджеліни InStyle.
До віку зірка ставиться філософськи. Вона сказала, що бачить, як старіє, але їй це подобається. За словами Анджеліни, це означає, що вона жива. Крім того, Джолі відзначила, що в своєму обличчі вона бачить обличчя своєї сім'ї.
Відзначимо, що Анджеліна Джолі має трьох дітей від актора Бреда Пітта, а також трьох колишнє подружжя усиновили. Після розлучення діти залишилися жити з актрисою.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 16 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено