Анджеліна Джолі і Бред Пітт не можуть поділити майно


Анджеліна Джолі і Бред Пітт не можуть поділити майно

 Відомі голлівудські актори, а з недавніх пір і колишнє подружжя Бред Пітт і Анджеліна Джолі, які змогли домовитися про відновлення свого ділового партнерства, але до сих пір не можуть завершити судову тяганину щодо опіки над дітьми. А тепер приводом для непорозуміння стало ще й майно, передає Life & Style Weekly.

Повідомляється, що екс-подружжя знову не можэ домовитися про умови розлучення. Причиною нового спору стали розбіжності в поглядах щодо маєтку. Отже, судовий процес призупинили.
За словами інсайдера видання, Бред і Анджеліна сперечаються за маєток з романтичною назвою Шато Міраваль, що на півдні Франції. Зіркове подружжя придбало нерухомість з виноградниками ще в 2009 році. Тоді за маєток пара віддала 60 мільйонів доларів.
Зараз, за ​​неофіційною інформацією, ініціатором продажу французького маєтку є Анджеліна Джолі. У той же час Бред Пітт наполягає на тому, щоб зберегти житло.
"Анджеліна підштовхує Бреда продати маєток і віддати їй половину грошей, але він хоче зберегти його. Бред дійсно любив ремонтувати будівлі на території і працювати з виноробом і виробником оливкового масла. Він стежить за кожним врожаєм і хоче зберегти все. Це єдине, що він хоче залишити. Це його дитя ", - стверджує інсайдер.
Для юристів конфлікт пари може обернутися кропіткою роботою, адже при купівлі майна актори не були офіційно одружені. Тому в судовому порядку складно довести, хто оплатив вартість будинку і має права на квартиру.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 22 травня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено