Анджеліна Джолі не уявляє свого життя без Бреда Пітта


Анджеліна Джолі не уявляє свого життя без Бреда Пітта
Фото: Gettyimages.ru

 Минуло вже більше двох років з того дня, коли Анджеліна Джолі подала на розлучення з Бредом Піттом. Зараз кожен будує своє життя. І виявляється, що це не так-то просто.

Бред, як стало відомо раніше, взагалі відмовився від особистого життя - аби частіше бачитися зі спадкоємцями. Його єдина спроба побудувати своє щастя - з викладачем Нері Оксман - провалилася. А Енджі усіма силами намагається рухатися далі.
За повідомленням джерела, актриса пройшла вже майже все стадії переживання розриву - шок, заперечення, пошук відповідей, спроби домовитися з собою, повторення пройденого, прийняття, злість. Залишилася одна - надія. Ось на останній стадії у неї виникла проблема.
«Рухатися далі, знаючи, що вони більше ніколи не будуть разом, для Анджеліни виявилося складно, незважаючи на те, що вона прийняла цей факт, - розповів інсайдер. - Вона думає, що ніколи не зустріне іншого, і ненавидить цю думку. У той же час їй нестерпно уявляти себе з кимось іншим».
Нагадаємо, у Анджеліни Джолі і Бреда Пітта шестеро дітей: 17-річний Меддокс, 14-річний Пакс, 13-річна Захара, 12-річна Шайло і 10-річні близнюки Нокс і Вів'єн.
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 18 жовтня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено