last-night-in-soho

Анджеліна Джолі не стала дивитися нову «Лару Крофт»


Анджеліна Джолі не стала дивитися нову «Лару Крофт»

 Зараз в кінотеатрах можна подивитися пригодницький фільм Tomb Raider: Лара Крофт - ремейк стрічки 2001 року, в якому головну роль зіграла Анджеліна Джолі. В перезапуску сяє молода шведська актриса і дружина Майкла Фассбендера Алісія Вікандер, і фанати кіно не втомлюються порівнювати її з Енджі.

Спочатку всіх хвилювало питання про те, як почуває себе Вікандер, виконуючи культову героїню, яку вже грала світова зірка, а тепер - як світова зірка оцінює роботу молодої актриси і чи не боїться, що та відбере у неї не тільки роль, але ще і світову славу.
Так, днями пройшов слух, ніби Енджі не витримала і пішла в кіно - оцінювати роботу «суперниці». Та ще прихопила з собою команду підтримки - п'ятьох з шести дітей. У це було важко не повірити, враховуючи, що всіх сфотографували на виході з кінотеатру.
Однак це виявилося домислами: один з шанувальників Джолі розповів в Твіттері, що знаходився в залі прямо за нею і що вони були зовсім на іншому сеансі. Колишня дружина Бреда Пітта і діти мирно дивилися романтичну комедію «З любов'ю, Саймон».
До речі, недавно режисер першого фільму про Лару Крофт Саймон Уест расскал, що йому було важко переконати продюсерів в тому, що Анджеліна Джолі підходить на цю роль. Про це він розповів напередодні прем'єри ремейка з Вікандер.
Тегі: анджелина джоли, алисия викандер
Сергей Задко 19 березня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено