last-night-in-soho

Анджеліна Джолі відвідала табір сирійських біженців


Анджеліна Джолі відвідала табір сирійських біженців

 Вчора актриса і спеціальний посланник голови Агентства у справах біженців ООН Анджеліна Джолі разом зі своїми дочками Шайло і Захарою прибула до Йорданії, щоб відвідати табір вимушених переселенців.

Актриса поспілкувалася з сирійськими дітьми і виступила з полум'яною промовою, в якій закликала докласти максимум зусиль щоб закінчити «непритомну війну».
"Після семи років війни більшість сирійських біженців витратили всі заощадження, які у них були. Переважна більшість з них вже живуть за межею бідності, менш, ніж на три долари в день. А тепер уявіть себе на їхньому місці. Сім'ї голодують, діти не можуть отримати медичну допомогу, а молоді дівчата змушені рано виходити заміж. Багато сирійців навіть зіткнулися з тим, що залишилися взимку без даху над головою."
В ході свого виступу Джолі також зазначила, що Йорданія та інші країни, які межують із Сирією, взяли за роки війни 5,5 млн переселенців. На думку актриси, ці держави повинні стати «світовим прикладом». Джолі залучає і своїх дітей до гуманітарної підтримки. Шайло вже втретє приїжджає з матір'ю в табір біженців. А ось для Захари ця поїздка стала першою.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 29 січня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено