Анджеліна Джолі розповіла про сексуальне насильство


Анджеліна Джолі розповіла про сексуальне насильство
Фото: Getty
Поки Голлівуд боровся з харассмент в шоу-бізнесі, Анджеліна Джолідумала над тим, як допомогти жертвам сексуального насильства в зонах військових конфліктів. Актриса, яка стала спеціальним посланником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, ось уже кілька років підтримує роботу експертів, спрямовану на зниження рівня насильства, і навіть удостоїлася нагороди за це. У новому інтерв'ю журналу Marie Claire кінозірка емоційно звернулася із закликом допомогти жертвам злочинів і поділилася особистими переживаннями.
«Сексуальне насильство на війні залишається забороненою темою в суспільстві. Ті, що вижили жінки і чоловіки, а також діти, які народилися в результаті згвалтування, стають ізгоями. Їх таврують ганьбою, а злочинці залишаються безкарними. Ось що потрібно міняти», - сказала актриса в інтерв'ю.
В ході бесіди вона нагадала, що 37 країн світу як і раніше звільняють від судового переслідування насильників, якщо ті перебувають у шлюбі зі своєю жертвою або погоджуються одружитися згодом.
Тегі: анджелина джоли
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 08 грудня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено