Анджеліна Джолі сходила з дітьми в міні-похід


 День праці, національне свято США, який відзначають в перший понеділок вересня, не обійшла стороною і Анджеліну Джолі: 43-річна актриса вирішила використовувати вихідний по максимуму і витягла дітей на прогулянку на свіжому повітрі. Компанію зірці склали не всі діти, а лише четверо молодших: Шайло (на цей раз без ножівки), Захара і близнюки Вів'єн і Нокс. Всі разом вони зайнялися хайкінга: вирушили на пішу прогулянку по пересіченій місцевості.

В "похід" Анджеліна вирушила як справжня туристка (майже): зручні чорні легінси, вільна туніка, капелюх з широкими полями, що захищає від сонця, кросівки і, звичайно, сонцезахисні окуляри.
Анджелина Джоли
Судячи з фото, Джолі була в гарному настрої. Можливо, піші прогулянки допомагають актрисі знімати стрес, адже зараз в самому розпалі її шлюборозлучний процес з Бредом Піттом, точніше, слухання у справі про опіку над їхніми дітьми. Останні засідання змусили суд встати на сторону батька, і тепер Джолі, яка домагалася одноосібної опіки, втрачає позиції. Але Енджі не здається і налаштована рішуче: недавно вона змінила адвоката в надії, що той допоможе їй виграти справу.
Тегі: анджелина джоли
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 04 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено