Анджеліна Джолі влаштувала розбірки з Мішель Пфайффер


Анджеліна Джолі влаштувала розбірки з Мішель Пфайффер

 Студія Disney нарешті офіційно заявила про старт зйомок фантастичного продовження фільму "Малефісента", а також був оголошений акторський склад. Виконавиця ролі головної злочинниці в картині Анджеліна Джолі вже встигла посваритися з однією з актрис.

Інсайдери говорять, що актриса посварилася з Мішель Пфайффер, яку запросили спеціально для участі у другій частині фільму. Кажуть, що Джолі поводиться занадто зарозуміло, її не влаштовує, що вона знаходяться в однакових умовах з менш відомою актрисою.
"Вона наполягла на тому, щоб їй виділили гримерку більше, ніж у Мішель. І навіть вимагає, щоб грим їй наносили першою", - розповів інсайдер.
Мішель, в свою чергу, спеціально робить вигляд, ніби їй абсолютно все одно на голлівудську зірку, через що атмосфера на знімальному майданчику завжди дуже напружена.
Нагадаємо, головні ролі в першій частині кінострічки зіграли Анджеліна Джолі, власне саму Малефісенту, і молода голлівудська актриса Ель Фаннінг, яка у фільмі виконала роль Аврори (Сплячої красуні). Нещодавно на своїй сторінці в Instagram Ель розмістила кумедні Селфі з Анджеліною Джолі. На знімках актриси позують в білих халатах біля вагончиків на знімальному майданчику.
Тегі: анджелина джоли
Сергей Задко 22 червня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено