Обитель зла

Анджеліна Джолі висловилася про справу про опікунство


Анджеліна Джолі висловилася про справу про опікунство

 Нелегкі відносини між Анджеліною Джолі і Бредом Піттом після шлюборозлучного процесу набирають обертів. Головною проблемою колишнього подружжя є спілкування Бреда з їх з Анджеліною шістьма дітьми.

Виданню People стали доступні офіційні судові документи, в яких йдеться про те, що якщо Анджеліна Джолі не налагодить спілкування Бреда з дітьми, вона і зовсім може втратити батьківського піклування.
Згідно з документами, Анджеліна Джолі повинна дозволити Пітту підтримувати відносини з їхніми дітьми і виправляти ситуацію, інакше актриса втратить опіку над дітьми. Актори і колишнє подружжя виховують шістьох дітей, троє з яких - прийомні.
Як передає видання People, офіційний представник актриси виступив із заявою з приводу галасу, який здійнявся в західних ЗМІ після оприлюднення документів: "З самого початку Анджеліна була зосереджена на здоров'ї і інтересах дітей, тому особливо важливо було провести останнє судове засідання у приватному порядку. Дуже шкода, що хтось з корисливих міркувань надав ЗМІ вибіркові частини протоколу засідання, тим самим створивши неправильну картину ".
Тегі: анджелина джоли, бред питт
Сергей Задко 14 червня 2018


Ім’я:
30 листопада 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено