Арнольд Шварценеггер відвідав Київ


Арнольд Шварценеггер відвідав Київ
Фото: Facebook

 Легендарний американський актор Арнольд Шварценеггер вперше побував в Києві. Шварценеггер прилетів до Києва на бізнес-форум. Київський градоначальник провів «свого друга Арні» невелику екскурсію по місту.

Арнольд Шварценегер в Киеве
Зірку світового масштабу в Палаці Спорту зустріли бурхливими оваціями і оплесками. Також відзначимо, що глядачі оцінили бадьорий зовнішній вигляд 71-річного актора. Одягнений він був у синій піджак, чорне поло, темні джинси і чорні туфлі. Якоїсь брутальності йому надавала красива, доглянута борода.
Шварценеггер розповів про своє саморозвитку, успіху, згадав, як в дитинстві він мріяв стати чемпіоном з бодібілдингу, і, для досягнення цієї мети, він почав щодня посилено тренуватися, не шкодуючи себе.
Арнольд поділився секретом успіху: «Ні коротких шляхів, немає чарівних пігулкою, є тільки один шлях - працювати, працювати і ще раз працювати».
Було сказано і про початок кар'єри актора. Шварценеггер відзначив, що йому говорили, ніби у нього це не вийде з-за його великої ваги, складної прізвища і акценту. Але Арнольд не опустив руки і довів зворотне.
Столиця акторові сподобалася, він сказав, що бачив багато фотографій і документальних фільмів про Україну і Київ. Шварценеггер пообіцяв сюди повернутися зі своєю фірмовою фразою: «I'll be back».
Тегі: арнольд шварценеггер
Джерело: tv.ua
Сергей Задко 15 жовтня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено